Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Pasirodė naujų „Dacia Logan“ ir „Sandero“ nuotraukos PDF Spausdinti Email
Technologijos
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. rugsėjo 23, Sekmadienis, 10:38

Rumunų gamintojas „Dacia“, kuris glaudžiasi po „Renault“ sparneliu, pristato ilgai lauktus automobilius. Tai antrosios kartos „Logan“ sedanas ir „Sandero“ hečbekas.

Jokios revoliucijos ir perversmo ieškoti nereikėtų. Kaip buvo anksčiau, taip lieka ir dabar. Automobiliai paprasti ir pigūs. Žinoma, atsižvelgiant į tai, kad dabar XXI amžius, gamintojas patobulino dizainą ir naujieji automobiliai tikrai mielesni akiai, nei ankstesnės „malkos“. Šviežesnis ir malonesnis interjeras taip pat turėtų patikti vairuotojams, kurie perka automobilį už mažiau nei 28 tūkst. litų. Taip pat nuo šiol bus galimybė užsisakyti 7 colių, lietimui jautrų ekraną. Žinoma, jis kainuoja papildomai, tačiau tai maloni staigmena.

 

 

 

Kartu su naujais automobiliais debiutuoja ir vienas naujas variklis. Tai 1,2 l turbo benzininis variklis, kuris gainios 115 arklių. Tačiau tiek bazinė „Logan“, tiek „Sondero“ versijos bus aprūpintos 1,2 l benzininiu varikliu be turbinos, kuris turės 75 arklio galias. Tikėtina, kad išliks tie patys 1,5 l turbo dyzeliniai varikliai, kurie montuojami į senuosius modelius. Žinoma, svarbiausia, kiek kainuos pigiausia šio automobilio versija. Tikimasi, kad kaina neperkops 28 tūkst. litų ribos.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla