Mažeikiuose vyko tarptautinis futbolo sirgalių čempionatas

Savaitgalį Mažeikiuose praūžė tarptautinis futbolo sirgalių žiemos čempionatas. Jame dalyvavo 20 komandų iš Lietuvos, Latvijos ir Ukrainos.

Pirmąją vietą iškovojo „Šiaulių“ komanda, kuri finale 3:2 įveikė „Žalgirio“ sirgalius. Trečiąją žiemos čempionato vietą užėmė ukrainiečiai – Lvovo „Karpaty“ sirgaliai, kurie mažajame finale 2:0 įveikė „Pirmąją Armadą“.

Čempionų taurė – ne vienintelis futbolo sirgalių čempionato titulas. Geriausiu žaidėju buvo pripažintas šiaulietis Darius. Rezultatyviausiu tapo svečias iš Ukrainos – „Karpaty“ atstovas. Geriausiu vartininku išrinktas daug problemų varžovams daręs „Vakarų Frontas“ (Klaipėdos „Atlantas“) vartų sargas.

Šiemet seniausią žaidėją atsivežė „Metalfans“ – 48 metais. Jauniausias žaidėjas priklausė antrajai „Žalgirio“ gerbėjų komandai – 14 metų.

Į dvi dienas vykusį turnyrą iš Ukrainos atvyko „Karpaty“ ir Kijevo „Dynamo“, o iš Latvijos Rygos „Skonto“, Liepojos „Metalurgs“ ir „Jelgava“ sirgaliai.

Čempionate taip pat dalyvavo: „Mėlynai-Balti“ (Kretingos „Minija“), „Dzūkų Tankai“ (Alytaus „Dainava“, 2 komandos), „Vakarų Frontas“ (Klaipėdos „Atlantas“), „Sūduvos Sakalai“ (Marijampolės „Sūduva“), „Pietų-IV“ (VMFD „Žalgiris“, 2 komandos), „Kaunas Ultras“ (FBK „Kaunas“), „TauRagai“ (Tauragės „Tauras“), „BanFan – Tigrai“ (Gargždų „Banga“), „Baltų fanai“ (Kaišiadorių „Baltai“), „Žemaitijos lokiai“ (Mažeikių „Mažeikiai“), „Šiaulių fanai“ (Šiaulių „Šiauliai“), „Pirmoji Armada“ (Panevėžio „Ekranas“), „Tornados“ (Vilniaus „Vėtra“).