Aukštaitijos katilai – vienas dažniausių lietuvių pasirinkimų

Šiltas gyvenimas – jaukus gyvenimas. Tai ypač supranta lietuviai, kurie bene 8 mėnesius per metus naudoja dirbtinius šilumos išgavimo įrenginius, nes jie padeda gyventi ne tik sveikai, tačiau ir komfortabiliai.

Esant gana plačiai šildymo sistemų pasiūlai, reikia kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms. Jos gali padėti rasti įrangą, geriausiai patenkinančią Jūsų asmeninius poreikius ir tinkamą Jūsų namams. Šiuo metu itin dažnai minimi Aukštaitijos katilai, kurie kinta savo techniniais parametrais, tad kiekvienas ieškantis gali rasti sau tinkamus.

Vertinama kokybė ir ilgaamžiškumas

Kadangi šiuo metu rinkoje yra daug gamintojų, kurie pristatomi kaip galintys pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę, rinktis reikia atsakingai. Štai patys klientai dažniausiai mini, kad “Aukštaitijos katilai” yra verti dėmesio, kadangi:

  • Katilų galia siekia net iki 35 kW, tad puikiai patenkins net ir labai didelių būstų poreikius.
  • Tai yra 5 klasės įrenginiai, kurių naudingumo koeficientas yra itin aukštas.
  • Ne tik puikiai apšildo didelius plotus, tačiau ir džiugina puikia šilumos sklaida.
  • Galima rinktis iš plataus katilų asortimento. Jie kinta ne tik savo galia, tačiau taip pat ir deginamu kuru.
  • Kadangi pagaminti Lietuvoje, siūlomi itin geromis kainomis, o tuo pačiu ir su garantijomis.

Visada apsimoka internete skaityti kitų žmonių komentarus, kurie gali padėti geriau suprasti vieno arba kito gamintojo siūlomų gaminių kokybę. Normalu, kad ne visada Jūsų bei kitų žmonių nuomonės sutaps, tačiau patogu, kad kai komentarų, kurie yra labai panašūs, kiekis didelis – susidaryti nuomonę nebus sunku.

Nuotrauka iš pexels.com

Patikima prekybos vieta

Renkantis katilus labai svarbu, kad jie būtų perkami patikimose prekybos vietose, kuriose siūloma sertifikuota kokybė, garantijos bei galima gauti atsakymus į rūpimus klausimus. Viena tokių vietų yra Namams24 prekybos centras internete. Čia rasite ir šio gamintojo, ir kitų katilus, kurie suteiks Jūsų gyvenimui daugiau komforto.

Kiniški katilai

Nors “Aukštaitijos katilai” dažnai pristatomi kaip vieni ekonomiškiausių, kai kurie bandydami sutaupyti renkasi ne tik kad ne Lietuvoje pagamintus, tačiau ir apskritai nesertifikuotus katilus. 

Deja, jie dažnai tik kainuoja pigiau, tačiau kokybė nedžiugina. Ne tik negalite būti tikras kiek laiko jie tarnaus, tačiau ir kokia bus tarnavimo kokybė. Tai yra, rizikuojate naudodami tokią įrangą. Juk ji veikia kontakte su ugnimi, tad būtinai domėkitės sertifikatais, kurie tarsi patvirtina, kad įranga yra saugi ir pasižymi tokiais parametrais, kurie yra nurodyti greta jos.