Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Didžiausia „Facebook“ pertvarka – „timeline“ funkcija visiems privaloma jau nuo šiandien PDF Spausdinti Email
Technologijos
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. rugpjūčio 18, Šeštadienis, 08:47

Didžiausias socialinis tinklas „Facebook“ nusprendė išmėginti dalies savo vartotojų nervus ir jau rytoj priverstine tvarka visiems likusiems įjungti funkciją „timeline“ (lt. metraštis).

Apie didžiausią istorijoje „Facebook“ pertvarką buvo pranešta rugpjūčio 8 dieną. Duota šiek tiek laiko susipažinti su šia funkcija.


Teigiama, kad rugpjūčio 18 dieną, tai yra rytoj, visiems vartotojams bus įjungta funkcija „timeline“, taigi, šiandien yra paskutinė diena, kai galite patogiai naudotis savo „Facebook“ paskyra, jei nemėgstate naujosios versijos.

Nemaža dalis vartotojų priešinasi „Facebook“ siekiams ir kuria įvairias grupes, kuriose ragina priešintis priverstiniam socialinio tinklo sprendimui.

Trins nemalonius prisiminimus

Funkcija „timeline“ vietoje įprastos vartotojo paskyros pateikia istorinį vaizdą nuo tos dienos, kai vartotojas prisijungė prie socialinio tinklo. Taip daug geriau tampa matomos visos įkeltos nuotraukos ar viešai parašytos žinutės. Nors „timeline“ neparodo nieko naujo, ko nėra originalioje „Facebook“ paskyroje, visa vartotojo istorija pateikiama labai akivaizdžiai.

Kai kuriems vartotojams „timeline“ funkcija įjungta jau anksčiau. Manoma, kad nemaža dalis jų, pamatę savo „sieną“ pilną, jau pamirštų , bet ne itin malonių nuotraukų ar žinučių, puls ją redaguoti, todėl ši priverstinė funkcija įdiegiama ne visiems iš karto.
 

Motyvas – pinigai

Analitikai teigia, kad šis „Facebook“ sprendimas susijęs su pelno siekimu. Jų teigimu, „timeline“ suteikia geresnes galimybes verslo įmonėms išnaudoti asmeninę vartotojų informaciją bei padidina reklamų rodomumą.

Atsižvelgiant į tai, kad, BBC duomenimis, „Facebook“ akcijų vertė ketvirtadienį prekybos „Nasdaq“ biržoje atpigo 6,75 proc. ir pasiekė žemiausią lygį nuo pirminio viešo socialinio tinklo akcijų siūlymo (IPO) – 19,77 dolerio už akciją, nesunku suprasti tokio priverstinio „Facebook“ sprendimo motyvus.

Gegužės 18-ąją IPO kompanijos vertybiniai popieriai buvo parduodami po 38 JAV dolerius.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla