Pavojingi 2008 m. gaminiai (6 dalis)

Valstybinė ne maisto produktų inspekcija nustatė begalę vaikiškų žaislų, kurie kelia pavojų mūsų mažiesiems. Jau praeitą antradienį kalbėjome apie kai kuriuos žaisliukus, o šiandien aptarsime dar keletą.

 

Žaislas – policininko rinkinys „Police set“ (identifikavimo duomenys: tipas/modelio numeris – NO.110). Pavojingu žaislus nustatytas šių metų kovo mėnesį dėl pavojaus susižeisti ir sužeisti kitą. Žaislas pagamintas Kinijoje.

 

Žaislas – garvežys „HAPPY CHILDHOOD” (identifikavimo duomenys: tipas/modelio numeris – NO. 925T) pagamintas Kinijoje. Valstybinė ne maisto inspekcija nustatė, kad jis kelia pavojų susižeisti ir uždusti.

 

 

Žaislas – mašinėlė krokodilas „TOYS“, identifikavimo duomenys (tipas/modelio numeris – NO:859), ir žaislas – lėktuvas „TOYS“, identifikavimo duomenys (tipas/modelio numeris – NO:636), pripažinti pavojingais žaislais dar šių metų vasario 15 dieną. Kaip ir daugelis žaislų kurie kelia pavojų, pagaminti Kinijoje. Nustatyta, kad mašinėlė ir lėktuvėlis kelia pavojų vaikams susižeisti ir uždusti.

Žaislas – lėlės dvyniai, identifikavimo duomenys (tipas/modelio numeris – LITTLE 1210). Pasak Valstybinės ne maisto produktų inspekcijos, lėlytės kelia pavojų vaikams susižeisti ir uždusti.

 

 
 

Tęsinys kitą antradienį.