"Pildyk" vartotojai nuo šiol gali nebesirūpinti savo pokalbių sąskaitomis

Išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk” vartotojų laukia įspūdingos Kalėdos. Telekomunikacijų bendrovė „Tele2” jiems siūlo dvigubą dovaną – galimybę už simbolinę kainą įsigyti mobilųjį telefoną ir nebesirūpinti nuolatiniais pokalbių sąskaitos papildymais.

„Tele2” pirmoji Lietuvoje pasiūlė sudaryti sutartį išankstinio mokėjimo kortelių papildymui. Vartotojai, sudarydami naują arba tęsdami ankstesnę sutartį su bendrove, gali įsipareigoti kiekvieną mėnesį papildyti pasirinktą „Pildyk” sąskaitą.

Be to, pasirinkę šį pasiūlymą įmonės klientai vos po 1 Lt galės įsigyti du mobiliuosius telefonus – po vieną sau ir „Pildyk” vartotojui, kurio sąskaitą pildys.

„Tai ypač naudinga dabar, kai vartotojai stengiasi kuo daugiau sutaupyti. Naujasis pasiūlymas leis jiems ne tik įsigyti du telefonus už simbolinę kainą, bet ir padės planuoti savo išlaidas mobiliajam ryšiui”, – teigė Mindaugas Savickas, „Tele2” Marketingo direktorius.

Pasak jo, naujovė ypač naudinga šeimoms – pasinaudoję ja vartotojai galės nebesirūpinti dėl savo vaikų ar pagyvenusių tėvų pokalbių sąskaitos papildymo. Pokalbiams skirta suma bus automatiškai pervedama į jų pasirinkto „Pildyk” vartotojo pokalbių sąskaitą.

Tuo tarpu „Pildyk” vartotojai galės būti ramūs, kad jų sąskaitoje nepritrūks lėšų. „Vartotojams nereikės ieškoti, kur įsigyti sąskaitos papildymą – tai ypač aktualu vakarais ir savaitgaliais, kai daugelis prekybos vietų nedirba, taip pat atokesnėse vietovėse ar išvykus į užsienį”, – nurodė M.Savickas.

Klientai gali rinktis vieną iš dviejų siūlomų „Pildyk” papildymo variantų. Pirmuoju atveju jie gali sudaryti 12 mėn. sutartį ir kas mėnesį pervesti į „Pildyk” pokalbių sąskaitą po 20Lt, antruoju – 24 mėn. pildyti pasirinktą sąskaitą po 10Lt. Pasirinkta papildymo suma bus automatiškai įtraukiama į sutartį sudariusio vartotojo sąskaitą už pokalbius.

Iki Naujųjų metų vyksiančios akcijos metu sudaryti ar pratęsti sutartį galima renkantis mokėjimo planus „Laisvė18M”, „Laisvė49M”, „Čempionas29”, „Čempionas59”, „Laisvalaikis” ir „Plepys”, o po 1 Lt įsigyti galima populiarius „Nokia”, „Samsung”, „Sony Ericsson” gamintojų modelius.