Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Bandomajame žygyje „Misija Sibiras’11“ dalyvaus ir mažeikiškiai PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Irma Peldė | 2011 m. gegužės 23, Pirmadienis, 09:48

Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) skelbia 77 laiminguosius, kviečiamus dalyvauti projekto „Misija Sibiras’11“ bandomajame žygyje Aukštaitijos miškuose.

Iš daugiau nei 1300 kandidatų atrinkti asmenys gegužės 28-29 d. kviečiami dalyvauti antrajame projekto atrankos etape. Jų vardus ir pavardes rasite projekto tinklalapyje internete www.misijasibiras.lt.

 

„Bandomasis žygis – tai antrasis projekto atrankos etapas. Į jį kasmet patenka maždaug 70 asmenų, praėjusių anketinę atranką ir turinčių galimybę įrodyti, kad būtent jie gali vykti į Sibirą pagerbti savo tautiečių atminimą.

 

Po bandomojo žygio suburiama galutinė komanda, vykstanti į ekspedicijas numatytais maršrutais“, - sako projekto „Misija Sibiras’11“ koordinatorius Arnas Marcinkus.

 

Į bandomąjį žygį šiemet kviečiami asmenys kilę iš įvairių šalies kampelių: sostinės, Kauno, Panevėžio, Mažeikių, Kupiškio, Rokiškio, Jonavos, Naujosios Akmenės ir t.t. Kai kurie iš jų į bandomąjį žygį žada atvykti iš Švedijos, Vokietijos, Jungtinės Karalystės.

 

Šiemet bandomasis žygis iš tradicija tapusių Dzūkijos miškų perkeliamas į Aukštaitiją. Būtent čia atrinktieji asmenys užsidės ant pečių kuprines ir dvi dienas žygiuos vienijami bendro tikslo – įveikti visą organizatorių suplanuotą trasą ir įrodyti, kad yra verti vykti į Tadžikistano Respubliką arba Tomsko sritį Rusijos Federacijoje.

 

„Perskaitę anketas matome, kokį suvokimą apie savo šalį ir jos istoriją turi lietuvaičiai. Turiu pripažinti, kad auga sąmoninga, žingeidi ir atsakomybės jausmą turinti karta, mat anketos šiais metais užpildytos labai kokybiškai, o jas pildžiusieji puikiai supranta, kad tai nebus pramoginė kelionė ar ekskursija“, - sako LiJOT prezidentas Šarūnas Frolenko.

 

Projekto organizatoriai pažymi, kad, kaip ir praeitais metais, visi, norintys ir galintys prisidėti prie „Misija Sibiras‘11“ įgyvendinimo, kviečiami neribotą pinigų sumą skirti aukojimo portale www.aukok.lt arba paremti projektą trumpaisiais telefono numeriais 1416 (2 LT), 1417 (5 LT) arba 1418 (10 LT).

 

Surinkti pinigai bus skirti šių metų vasaros ekspedicijų organizavimui bei po grįžimo planuojamų pristatymų mokyklose, universitetuose, jaunimo centruose ir kt. išlaidoms padengti.

 

LiJOT inforamcija

 

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla