Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Nurodyta sparčiau vykdyti darbus senamiesčio parke ir ištaisyti klaidas PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. rugsėjo 06, Penktadienis, 06:09

Rugsėjo 4 d., trečiadienį, Mažeikių rajono savivaldybės vadovų gamybiniame pasitarime buvo aptarta projekto „Mažeikių senamiesčio parko kompleksinis sutvarkymas“ vykdymo eiga ir atliktų darbų kokybė.

Pasitarime dalyvavo Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys, mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, Lietuvos Respublikos Seimo narys Kęstutis Bartkevičius, Savivaldybės tarybos narė, Sveikatos priežiūros ir socialinių reikalų komiteto pirmininkė Irena Macijauskienė, mero patarėjas Algimantas Čepys, visuomeniniai mero patarėjai Vygandas Povilas Ostrauskis ir Jonas Buinauskas, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas pavaduojantis administracijos direktorių Saulius Šiurys, direktoriaus pavaduotojas Romaldas Paradnikas, Savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja Daiva Štakonaitė, Ekonomikos, strateginio vystymo ir investicijų skyriaus vedėja Sandra Ramanauskienė, Statybos ir remonto skyriaus vedėjas bei šio projekto vadovas Arūnas Knystautas, vedėjo pavaduotojas Rymantas Štakonas, vyr. specialistė Jūratė Eičinienė.

Projekto rangovui – UAB „Techsis“ – atstovavo direktorius Algirdas Birkantas, statybos darbų vadovas Rimantas Meškauskas, gamybos skyriaus vadovas Arūnas Jurkus. Taip pat dalyvavo projekto „Mažeikių senamiesčio parko kompleksinis sutvarkymas“ techninis prižiūrėtojas Andrius Mantvydas (UAB „SPVG“).
„Senamiesčio parke darbai truputį pajudėjo, tačiau pagal grafiką atsiliekama gana skaudžiai. Rangovai kur kas veikliau turėtų dirbti. Dėl darbų kokybės taip pat turime nemažai priekaištų. Takus po truputį krapšto, kai tuo tarpu kitų darbų neatlieka“, – piktinosi projekto vadovas A. Knystautas.
Liepos 31 d. UAB „Techsis“ buvo pateikusi Savivaldybei darbų vykdymo grafiką. Deja, numatytas grafikas vykdomas tik 30 proc.
Meras A. Tenys klausė, ar rangovas mato galimybių paspartinti darbų eigą ir ištaisyti padarytą broką.
„Klausiu todėl, kad turime nuspręsti, ką mums toliau daryti: nutraukti su jumis sutartį ir apie negebėjimą vykdyti prisiimtų įpareigojimų bei kokybiškai dirbti pranešti Aplinkos ministerijai ir agentūroms, ar tikėtis, kad jūs sparčiau dirbsite, sutelksite kur kas didesnes darbininkų pajėgas ir ištaisysite trūkumus. Keistokai atrodo, kad reikia statybininkus mokyti, kaip reikia lygius nustatyti, tako posūkį padaryti, plyteles su tarpeliais kloti. Tai nėra mūsų darbas ir nenorime to daryti. Mums pernelyg brangus šis projektas, kad galėtume jį pratęsinėti. Juk ne dangoraižius statote, o vykdote paprastus žemės darbus“, – kalbėjo Mažeikių rajono savivaldybės meras.
Nemažai priekaištų sulaukė ir projekto techninis prižiūrėtojas A. Meškauskas. Jam nurodyta nuolat lankytis objekte, fiksuoti trūkumus ir rūpintis, kad jie būtų ištaisyti.
„Turite siekti, kad rangovas dirbtų atsakingai. Esate Savivaldybės pasamdytas specialistas, kuris privalo reikalauti kokybės“, – akcentavo meras A. Tenys.      
UAB „Techsis“ atstovai ir UAB „SPVG“ techninis prižiūrėtojas A. Birkantas žadėjo atkreipti dėmesį į išsakytas pastabas ir ištaisyti trūkumus.

 

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla