Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Mažeikiuose pradedami eksploatuoti nauji vandentiekio ir nuotekų tinklai PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. kovo 25, Sekmadienis, 20:08

Centralizuoto vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų prieinamumo didinimas ir kokybės užtikrinimas Mažeikių miesto gyventojams yra aktualus klausimas Mažeikių rajono savivaldybėje.  Mažeikių rajono savivaldybė kartu su UAB “Mažeikių vandenys” įgyvendino projektą „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Mažeikių rajone“ (Nr. VP3-3.1-AM-01-V-02-023).  Mažeikių vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtros tikslas – kokybiškesnio vandens tiekimas ir švaresnės aplinkos kūrimas gyventojams, taip pat geresnės sąlygos sveikatai, poilsiui, turizmui, biologinei įvairovei, miesto verslui.

 

Vykdant projektą dėl Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros renovavimo ir plėtros, Mažeikių mieste ir Viekšnių miestelyje nutiesta 1376 m vandentiekio tinklų ir 1363 m  uotekų tinklų. Galutinai įvykdžius projektą daugiau nei trys su puse tūkstančių Mažeikių rajono gyventojų gers švarų, higienos normas atitinkantį vandenį, kuris atitekės iš miesto vandenviečių, be to, per  3,5 tūkst. gyventojų galės prisijungti prie centralizuotos nuotekų tvarkymo sistemos. Nauji tinklai  jau pradeda tarnauti miesto žmonėms, jau sudarytos 108 sutartys, 432 gyventojai yra parašę prašymus pasijungti prie centralizuotų vandens tiekimo ir nuotekų tinklų.

 

Prieš projekto įgyvendinimą, gyvenantieji tose gatvėse, neturėjo galimybės prisijungti prie viešų vandentiekio ir nuotekų tinklų, vartojo vandenį, kuris neatitinka higienos reikalavimų. Vykdant projektą, buvo nutiesti vandentiekio ir nuotekų tinklai Mažeikiuose: Židikų, L. Pečkauskaitės, Vaisių, Obuolių, P.Vaičaičio, Aguonų takas, A. Sienos, Birutės, Žemaitės, M. Valančiaus, Algirdo, Kęstučio, Mažeikių 100-mečio, Liaudies, Viekšnių gatvėse ir Viekšniuose: Papilės g., Akmenės g., Vytauto g., Dariaus ir Girėno g.,Vytauto g., Tilto g., Puodininkų g., L.Skabeikos g., Maironio gatvėse.

 


Visiems prisijungti ketinantiems gyventojams, šiuo metu yra tinkamas laikas planuoti prisijungimo darbus. Projektas „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Mažeikių rajone“ buvo
finansuojamas Europos Sąjungos Sanglaudos fondo, Lietuvos Respublikos (valstybės) biudžeto ir Mažeikių rajono savivaldybės lėšomis.

 

Europos Sąjungos parama – investicija į jūsų ateitį! Visus gyventojus, besidominčius prisijungimo prie Mažeikių rajono centralizuotų vandens tiekimo ir nuotekų tinklų klausimais, kviečiame atvykti į UAB „Mažeikių vandenys (Skuodo g. 24, Mažeikiai).

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla