Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Fobijos pagal Zodiako ženklą PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. kovo 04, Sekmadienis, 06:05

Kiekvienas žmogus turi savo baimių bei fobijų. Ar jūsiškes lemia Zodiako ženklas? Paskaitykite ir sužinosite.

Avinas. Tai pats aktyviausias, sunkiausiai vietoje nustygstantis ženklas, tad didžiausia Avinų baimė – neturėti veiklos arba būti pririštam vienoje vietoje. Tiek perkeltine, tiek tiesiogine prasme. Avinai yra tikri pionieriai, herojai ir kovotojai, kurie visada skuba pagalbon, tačiau tiesdami kitiems ranką jie bijo vieno – kad į ją bus įkąsta, o jų pastangų niekas neįvertins.

 

Jautis. Tai pats letargiškiausias Zodiako ženklas. Jaučiai taip dievina prabangą ir komfortą, kad tai gali peraugti į Kinetofobiją arba Kinesofobiją – judėjimo ir judesių baimę. Bet tai, žinoma, ekstremalus variantas. Kiek logiškesnis ir racionalesnis būtų Tropofobijos – pokyčių ir judėjimo – baimės jausmas, mat Jaučiai yra linkę likti ten, kur jiems patogu, ir neieško geresnių variantų.

 

Dvyniai. Nuolat besikeičiantis, ore sklandantis Dvynys gali taip save išbarstyti ir ištampyti, kad susirinkti bus sunku. Jūs kaip audra, kuri nenustygsta vietoje: keičiate sprendimus, svarstote įvairias galimybes, mėtotės pažadais, kol galiausiai... pamirštate, ko norėjote iš pradžių! Desidofobija – baimė priimti svarbius sprendimus. Jeigu jau yra tai, kas baugina Dvynių ženklo atstovą, tai metas, kai reikia atsisėsti ir nuspręsti, kuris VIENAS dalykas jam svarbiausias.

 

Vėžys. Šis ženklas savo gyvenimo neįsivaizduoja be šeimos ir draugų bei jaukaus namų židinio. Ištraukite Vėžį iš jo kiauto ir jis pavirs į persigandusį krabą. Tad jeigu yra baimė, kuri apibūdintų Vėžį, tai būtų Agorafobija – atvirų, visuomeninių vietų baimė, nenorėjimas išeiti iš namų. Be to, nepaisant to, kad esate puikios slaugės ir nepakeičiamos mamos, pačios bijote susirgti, nes nesate pakančios skausmui, todėl Pantofobija – ligų ir kančių baimė yra „tinkamiausia“ Vėžio ženklui.

 

Liūtas. Šiam ženklui visuomet svarbu būti pačiame dėmesio centre, rampų šviesoje. Liūtai dievina pagyras ir dažniausiai gyvena itin nusisekusį gyvenimą, todėl jiems baisiausia būtų... suklysti. Atichifobija ar Kakorafiofobija – nepasisekimo, klaidų baimė yra didžiausias košmaras Liūtams. Kaip ir Atazagorafobija – baimė būti ignoruojamam ar pamirštam (būtent ji jus motyvuoja sėkmei).

 

Mergelė. Švariausias ir tvarkingiausias Zodiako ženklas. Būtent apkiautimas, purvas ir betvarkė yra didžiausias Mergelių košmaras (tiek kalbant apie namus, tiek apie socialinį gyvenimą ar karjerą). Atelofobija - netobulumo, savo trūkumų baimė. Ataksofobija - netvarkos, nevalyvumo baimė. Akarofobija – niežėjimo baimė... galima tęsti ir tęsti.

 

Svarstyklės. Šis ženklas – tai partnerystės, šeimos ir draugystės simbolis. Juk dvi rankos – geriau negu viena. Svarstyklės sunkiai įsivaizduojamos be antros pusės, todėl didžiausios jų baimės – Autofobija (baimė būti vienam) ir Isolofobija (baimė būti izoliuotam nuo aplinkos).

 

Skorpionas. Emocionalus ir gilus Skorpionas kartu yra ir vienas tamsiausių bei jautriausių Zodiako ženklų, linkęs į pagiežą, apsėdimus bei perdėtą kontrolę. Tam įtakos gali turėti Katagelofobija – baimė būti išjuoktam ir pažemintam yra viena stipriausių Skorpionų baimių.

 

Šaulys. Jumyse gyvenantis bastūnas-čigonas negali būti sutramdytas! Šaulys yra labiausiai į nuotykius linkęs ir itin padūkęs ženklas. Šauliai nelinkę paisyti taisyklių ar sekti nurodymais, ir nors šiaip esate gyvenimą mylintis ir optimistiškas ženklas, rutina, ypač darbe, jus gąsdina. Todėl Hipengiofobija ar Hipegiafobija – baimė įsipareigoti bei Klaustrofobija – uždarų patalpų baimė geriausiai apibūdina jūsų ženklą.

 

Ožiaragis. Verslieji Ožiaragiai itin disciplinuoti žmonės. Jaukiausiai jie jaučiasi namų ar darbo aplinkoje, kur gali saugiai būti su savo mintimis. Šis ženklas ne itin linkęs į komunikaciją, todėl saviizoliacija gali peraugti į Agorafobiją – baimę išeiti iš namų, nueiti į parduotuvę, važiuoti transportu, pagaliau savarankiškai kur nors eiti.

 

Vandenis. Šis ženklas pasižymi itin gera nuomone apie save bei individualizmu, todėl yra linkęs maištauti, net imtis revoliucijų. Didaskaleinofobija – baimė eiti į mokyklą bei mokytis. Ergofobija – darbo ar pareigų baimė. Gamofobija – vedybų baimė. Visos fobijos, susijusios su paklusimu kitų žmonių autoritetui ar nuomonei, jums tinka.

 

Žuvys. Kad ir kokie svajokliški ar užjaučiantys būtų Žuvų ženklo atstovai, tai nereiškia, kad norite, jog jūsų mintys ar vizijos būtų visiems žinomos. Jūs net esate linkę pabėgti nuo šio pasaulio ir paskęsti savajame... Todėl Glosofobija – viešo kalbėjimo baimė - labiausiai atitinka tas akimirkas, kai pritrūkstate žodžių apibūdinti savo minčių gelmėms ir taip jas tik sudrumsčiate.

 

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla