2010 m. Gruodžio 8 d. Trečiadienis

340 metų diena, 49 metų savaitė.

Saulė teka 08:26, leidžiasi 15:54. Dienos ilgumas 07:28. Jaunatis.

 

Oro temperatūra Mažeikiuose dieną nuo -3 iki -5, debesuota, be kritulių. Vėjas pietryčių, 1-2 m/s. Oro temperatūra naktį nuo -7 iki -9, debesuota, sniegas. Vėjas pietryčių, 4-6 m/s.

Dienos mintis – Baimė – štai vienintelis dalykas, kurio turime bijoti. (T. Ruzveltas)

Sveikiname – Zenonus, Vaidginus, Gedmintes, Guntildas.

Šiandien: Švč. Mergelės Marijos nekaltojo prasidėjimo šventė.

Dienos horoskopas:

 

Avinas – Nors nesunkiai rasite kompromisą, neskubėkite siūlyti savo paslaugų ir partnerystės. Būkite atidesni sau artimo žmogaus svajonėms.

Tauras –
Jei nekaip jaučiatės, geriau patinginiauti. Jei norisi ką nors atidėti, atidėkite. Neįsipareigokite finansų srityje. Galimos nenumatytos ar priverstinės išlaidos.

Dvyniai –
Suprasite svarbius dalykus ir rasite atsakymus į klausimus, kurie seniai kankino. Idėjos, kurios šaus į galvą, bus naudingos, tiesa, neskubėkite jomis pasinaudoti: reikia sulaukti tinkamesnio laiko.

Vėžys –
Imkitės tik išties svarbių reikalų, atsisakykite to, kas nereikalinga veikloje ir gyvenime: viskam neužteks laiko. Rūpinkitės savo sveikata, nesušalkite.

Liūtas –
Patys sėkmingai randate puikią išeitį, tenkinančią visus. Teisybė, dalykinei sėkmei užtikrinti svarbu palaikyti gerus santykius su vadovybe.

Mergelė –
Neturi labai sektis, tad bet ką galite drąsiai atidėti. Svarbu neskolinti pinigų, atsiriboti nuo nemalonių žmonių ir nesmagių darbų.

Svarstyklės –
Nesistenkite labai reikštis, šiandien viskas priklausys nuo įdirbio. Jeigu jis pakankamas, tuomet diena bus puiki.

Skorpionas – Neišlaidaukit, taupykite pinigus, saugokite darbo vietą. Koreguokite santykius su vadovybe, šeimos nariais (ypač su sutuoktiniu), kitaip jūsų laukia nemalonios permainos…

Šaulys –
Neskubėkite pasinaudoti jums siūloma pagalba. Gerai svarbesnius susitikimus atidėti vakarui ar rytdienai. Nepatartina priimti svarbių finansinių sprendimų.

Ožiaragis –
Tai netinkamas metas dalykinei veiklai, tiesa, geras gilintis į asmenines problemas. Įvertinkite savo bendravimo ratą – gal verta jį susiaurinti?

Vandenis –
Būkite atidesni vidiniam balsui. Nedarykite nieko, ko nesinori, nepasiduokite įkalbinėjami, o jūsų nervų tvirtumą gali išmėginti ir šeima, ir vaikai.

Žuvys –
Galimi nežymūs nesklandumai, dėl kurių nereikėtų jaudintis. Tiesa, šiandien nedera niekur skubėti, priimti sprendimų automatiškai. Paisykit savo sveikatos.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}