Horoskopas penktadieniui 12-16

Avinas – Negeras laikas konfliktui, kovai – laukite patogesnio meto, tačiau tai tinkamas laikas taikytis, gerinti santykius su artimaisiais. Darbe ar tvarkydami dalykinius reikalus pasistenkite neskubinti įvykių, nesikarščiuoti, su niekuo nesiaiškinti santykių ir atsargiau vairuoti automobilį.

Tauras – Romantiška diena, gera imtis kūrybinio darbo. Idėjos, pasiūlymai, kuriuos šiuo metu svarstote, duos naudos, jei kuriam laikui jas atidėsite. Netikėtai galite susitikti ar ką nors sužinoti apie žmogų, kurį kažkada mylėjote. Geras laikas bus pasimatymams.

 

Dvyniai – Mažiau kalbėkite, labiau stenkitės kitus išgirsti ir suprasti. Venkite ginčų su kolegomis, išklausykite patarimus. Stenkitės būti konkretesni, nes viskas gali pasirodyti gerai ir tik pradėjus analizuoti išlįs trūkumų.

 

Vėžys – Taikykitės, stiprinkite giminiškus, draugiškus, partneriškus ryšius. Geras laikas deryboms. Tinka rinkti sutuoktiniui dovaną.

 

Liūtas – Netikėtumas ar bloga nuotaika, per didelis įsitempimas gali pakeisti jūsų planus, pakenkti geriems santykiams ne tik darbe, bet ir namie.

 

Mergelė – Siekite savo tikslo, tiesa, įsiklausydami į vidinį balsą: šiuo metu padarytos klaidos turės įtakos jūsų karjerai, šeimos santarvei. Siekite gerinti santykius su vadovybe, partneriais, tėvais, vaikais, mylimu žmogumi, ypač jei jis užsienyje.

 

Svarstyklės – Galite gauti vertingos informacijos, susijusios su jūsų veikla, profesija. Jei skubu, tuomet neblogas laikas kreiptis su prašymu į įtakingą asmenį. Dirbdami negailėkite jėgų ir būkite atidūs negeroms nuojautoms – jos gali pasitvirtinti.

 

Skorpionas – Artimieji jus supras ir įvertins – pavyks atvirai, draugiškai pasikalbėti opiais klausimais. Geras laikas spręsti susikaupusias problemas, tik neieškokite standartinių būdų.

 

Šaulys – Mokėjimas įsiklausyti į savo intuiciją, atseikėti atsitiktinius žmones, tuščius tikslus, nereikalingus darbus padės išvengti nuovargio ir greičiau pasiekti tikslą. Vis dėlto diena nėra tinkama tvarkyti svarbius reikalus.

 

Ožiaragis – Neskubėkite – nepasiduokite pirmam impulsui, įsiklausykite į nuojautas. Ir nieko rimta nesiimkite, kol nesuvoksite, kas jums, jūsų šeimai svarbiausia.

 

Vandenis – Šiandien tinka spręsti įsisenėjusias finansines problemas – sugalvosite naują išeitį. Raskite laiko ir tiems, kurie kreipsis pagalbos, būkite atidesni aplinkinių sunkumams. Gera proga rinkti dovanas mylimam asmeniui.

 

Žuvys – Nebloga proga sutvarkyti užvilkintą reikalą, taip pat dokumentus arba gauti parašą, kurio seniai trūko, tiktai būkite atidesni. Šiandien pasistenkite atsiriboti nuo tuščių, provokuojamų šnekų, nenorėkite daug žinoti.

 

Šaltinis: vytautus.com