2011 m. Sausio 9 d. Sekmadienis

9 metų diena, 1 metų savaitė.

Saulė teka 08:39, leidžiasi 16:12. Dienos ilgumas 07:33. Jaunatis.

 

Oro temperatūra Mažeikiuose dieną nuo 0 iki +2, debesuota, šlapdriba. Vėjas pietų, 4-6 m/s. Oro temperatūra naktį nuo -1 iki +1, debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas pietvakarių, 3-5 m/s.

Dienos mintis – Gėda ir garbė – kaip drabužiai: kuo labiau nuskarę, tuo mažiau jais rūpinamasi. (Apulėjus)

Sveikiname – Baziles, Julijonus, Algius, Gabijas, Marcijonas.

Dienos horoskopas:

 

Avinas – Galite tapti svetimo žioplumo auka, tad geriau niekuo nepasitikėti, viską daryti patiems. Gresia nesusipratimai tarp sutuoktinių, todėl nesiaiškinkite santykių, nenorėkite sužinoti, ko jums nesakoma, ir nesakykite to, ko kitas nenori girdėti.

Tauras –
Gali tekti nusivilti partneriais, sutuoktiniu. Nedėkite daug vilčių, kad šiandien jums bus pagelbėta finansiškai, neverta į ką nors kreiptis su prašymu.

Dvyniai –
Galimos kritinės situacijos bendraujant, dirbant ar važiuojant automobiliu: problemos dėl per didelio nervingumo, ambicingumo, nesiskaitymo su šeimos, kelių policijos nuomone. Gali paaiškėti slapti jūsų veiklos trūkumai, dėl anksčiau nepastebėto defekto sugesti automobilis.

Vėžys –
Šios dienos ketinimai, nauji sumanymai bus tušti. Mokėkite laiku nusileisti, nieko nereikalauti. Nemaištaukite šeimoje.

Liūtas –
Nepervertinkite savo sugebėjimų, nedemonstruokite savarankiškumo, protingumo, geriau paklausykite patarimų, įspėjimų. Būkite pasirengę nemalonioms staigmenoms darbe. O jei sužinosite apie sutuoktinio simpatijas kitam ar kitai, neskubėkite panikuoti: kad ir kas būtų, šiandien negalima nieko spręsti.

Mergelė –
Nesmagi diena: dėl įvairių aplinkybių jūsų planai suirs ir teks užsiimti visai kitais reikalais. Derėtų saugoti turtą ir sveikatą.

Svarstyklės –
Nepasiduokite provokacijoms. Nesunaikinkite to, ką jau esate pasiekę, impulsyvumas (juolab – agresyvumas) bus pragaištingas, beje, ne tik darbe, bet ir namie. Skubėkite nebent taikytis ar suteikti pagalbą, tiesa, jei bus prašoma.

Skorpionas –
Kas jus šiuo metu jaudina, ko jums dabar norisi, gali būti netikra. Tai iliuzijų metas. Nepriekaištaukite sutuoktiniui, nesiaiškinkite šeimos biudžeto.

Šaulys –
Nerizikuokit be reikalo. Venkite ginčų, nežadėkite neapmąstę. Ramiau vairuokite automobilį ir nesinešiokite didelių pinigų sumų ar svarbių dokumentų: paprasčiausiai galite pamesti ar būti apvogti.

Ožiaragis –
Gali tekti išgirsti priekaištų. Nors jie nepagrįsti, dabar protestuoti neverta. Aplinkiniai bus neobjektyvūs, jie nematys jūsų nuopelnų, įrodinės priešingus dalykus. Būkite budrūs, tada suvoksite priešų, konkurentų kėslus.

Vandenis –
Nepraraskite budrumo dirbdami (jei jums šiandien reikia dirbti), bendraudami su svetimais žmonėmis ir sutuoktinio draugais – pavojingų provokacijų diena. Pasisaugokite, kad nebūtumėte prieš savo valią įtraukti į kompromituojamus reikalus.

Žuvys
– Darykite tik tai, ką puikiai išmanote, neskubėkite, keliskart viską tikrinkite. Būkite korektiški kolegų atžvilgiu. Nemaža nelaimių ką nors dirbant tikimybė.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

 

{parasas}

9