Horoskopas pirmadieniui 09-05

Avinas – Šiandien netingėkite pasukti galvą, jei sprendžiate privataus verslo, kreditavimo, pragyvenimo problemas – juk nuo to priklauso jūsų gerovė. Vakare jums gali stipriai sugesti nuotaika. Su tuo gali būti susijęs pagiežingas arba ligotas asmuo.

Tauras – Pravartu imtis neatidėliotinų reikalų. Tiktų remontuoti, puoselėti namus ir aplinką. Jei kils toks ūpas, nenumokite ranka: jis bus produktyvus. Tačiau nuotaika bus nekokia, jei turite skolų, – tikėtini grasinimai antstoliais, sankcijomis.

 

Dvyniai – Šiandieninė sėkmė didele dalimi priklausys nuo jūsų iškalbos, žinių ir įgūdžių. Mokėkite pakovoti už save, nesikuklinkite ir nenuvertinkite savęs. Tik nebūkite kategoriškas artimųjų atžvilgiu. Šaltis ir pyktis nesukuria šilumos.

 

Vėžys – Tikriausiai užsiimsite konkrečiu darbu, jei ne tarnyboje, tai savo šeimos gerovės ir namų jaukumo labui. Tačiau būtent namiškiai nenorės jums padėti, bus linkę tik imti ir nieko mainais neduoti. Dėl to ir dėl pinigų gali kilti piktų barnių.

 

Liūtas – Šiandien nestokosite kūrybinės ugnelės, savotiško avantiūrizmo. Lengviau nei paprastai flirtuosite, bendrausite. Tik kažin ar jums pavyks pakreipti kalbą būtent ta linkme, kuria trokštate. Derėtų vengti netakto, ypač vakare.

 

Mergelė – Ši diena gali priversti rimtai domėtis sveikata, higiena ir darbo sauga. Pasistenkite labiau sutarti su kolegomis, pelnyti jų simpatijas, o jei reikia – imtis reformų. Vakare savo dėmesį skirkite antrajai pusei, bet venkite konfliktų.

 

Svarstyklės – Diena bus gana prieštaringa. Tai, kas džiugins arba liūdins jus, visai priešingai gali veikti aplinkinius. Galbūt ims klibėti tarpusavio pasitikėjimas ir dėl to aiškinsitės santykius. Bet kokioje situacijoje pasistenkite išlikti ramus ir orus.

 

Skorpionas – Gali būti, kad iškils psichologinių arba finansinių problemų. Turbūt susikirsite su meilės partneriu. Kiekvienam iš jūsų atrodys, kad gauna per mažai dėmesio bei paramos. Vakaras žada kultūringą kompaniją, svarbų renginį.

 

Šaulys – Jus gali įtraukti reikalai, susiję su teisėtvarka, tarptautiniais ryšiais, kelionėmis, tarpininkavimu, studijomis, moksliniais darbais. Iš protinės veiklos tikėtina šiokia tokia nauda. Vakaras nepalankus pasimatymams, susitikimams.

 

Ožiaragis – Nesistenkite forsuoti įvykių, skubinti reformų, kol ne visai pasiruošta, yra abejonių. Sugadinsite svarbius santykius, jei galvosite, kad kiti privalo taikytis prie jūsų nuotaikų. Stenkitės pagarba, supratingumu pelnyti aplinkinių palankumą.

 

Vandenis – Šiandien galima susirasti bendraminčių, naujų draugų, bet galima su kažkuo ir susipykti, būti atstumtam. Pasistenkite ne vien imti, bet ir duoti. Mokėkite kitus išklausyti, suprasti. Tuomet paramos bei tolerancijos iš kitų taip pat sulauksite.

 

Žuvys – Gali strigti kai kurie darbai, reikalai. Jei pernelyg nesinervinsite ir nepadarysite drastiškų sprendimų, galbūt viskas savaime susireguliuos. Patausokite jėgas, nesiblaškykite, nes jūsų sveikata dabar lengvai pažeidžiama.

 

Šaltinis: vytautus.com