Vedė grupės „Pikaso“ narys

Populiarios grupės „Pikaso“ narys Robertas Kirklys vedė! Prieš pusmetį vaikinas taip džiaugėsi atsikratęs dantų kabių, kurias nešiojo pusantrų metų, tik todėl, jog gražia šypsena jis norėjo švytėti savo vestuvėse. Portalo „Delfi.lt“ duomenimis, praėjusį savaitgalį „pikasas“ vedė mylimąją Neringą. Vestuves iškėlę mylimieji iškart išvyko į dviejų savaičių trukmės kelionę po Turkiją.

Pora nesirinko tradicinių lietuviškų vestuvių ceremonijos, jų tuoktuvės labiau priminė amerikietiško stiliaus vedybas. Pajūryje susituokę atlikėjas ir jo mylimoji šventė viešbutyje ir sodyboje netoli Klaipėdos – įregistruoti santuokos čia atvyko civilinės metrikacijos biuro darbuotojai. Iki vestuvių abu artimai draugavo porą metų.

 

Anksčiau grupės „Pikaso“ narys buvo susigundęs darbu Londone: į Angliją jis išvyko paskui savo tuometinę merginą. Vis dėlto greitai paaiškėjo, kad įsimylėjėlių keliai skiriasi, o atsitiktiniais darbais vertęsis Robertas atsikando tiek bendravimo su vidurinio išsilavinimo neturinčiais lietuviais, tiek ilgų šventimų savaitgaliais.

„Londone aš degradavau“, – tuomet viešai prisipažino R. Kirklys.

 

Grįžęs į Lietuvą, jis kartu su kitais „Pikaso“ nariais atkūrė grupę, koncertavo ir jautėsi įsimylėjęs. Jo mylimoji Neringa po vestuvių pasirinko vyro pavardę.

 

{alfa2}