Plaukų priežiūra kai tau 20 metų

Amžius neįpareigoja, tačiau keičia tavo galimybes. Atradusi savo privalumus ir sugebėjusi paslėpti trūkumus gali manipuliuoti – save šiek tiek pasendinti ar pajauninti. Tokius žaidimus žaisti gali ir su plaukais. Jie, greičiausiai, vienas svarbiausių tavo išvaizdos „kozirių“. Kai tau vos virš dvidešimt, turi galimybę eksperimentuoti. Greičiausiai dar nesi įsprausta į griežtus biuro ar mamos vaidmens rėmus. Jaunystė – kvailystė, tad naudokis ja.

 

Kalbant apie plaukus, turi galimybę „manipuliuoti“ šukuosenomis kurdama sau norimą įvaizdį. Pasirinkusi trumpų plaukų šukuoseną gali atrodyti itin griežtai, jei ji šiek tiek valiūkiška – žaismingai, vaikiškai. Jei esi romantikė, nori išryškinti seksualumą – rinkis ilgų, banguotų plaukų šukuosenas.

 

Jei vos pradėjai kurti savo profesinį gyvenimą, gali net plaukų stilių priderinti prie savo profesijos. Jeigu netenka sėdėti biure, išdrįsk ir spalvink savo plaukus įvairiausiomis spalvomis – tokiame amžiuje jie pakankamai atsparūs cheminių medžiagų pašaliniam poveikiui.

 

O jei patekai į vyrišką kompaniją, „sugriežtink“ save trumpų plaukų šukuosenomis – tokia išvaizda suteiks rimtumo. Vis dėlto, kodėl gi nepasinaudojus savo moteriškumu? Banguotos ilgų plaukų garbanos suteiks valiūkiškumo – vyrai moteriškoms moterims  atlaidesni!

 

Jaunas organizmas greičiau reaguoja į stresą. Tad ir patrumpinti plaukai netruks ataugti. Tai gali būti ir puiki „plaukų reabilitacija“ – jie ataugs kur kas stipresni ir storesni. Griežtas patarimas: venk cheminių grožio priemonių. Nors jie ir suteikia laikiną, o gal net itin įspūdingą efektą, tačiau neilgai trukus tavieji plaukai „pripras“ prie nenatūralių procedūrų ir reikalaus dažnesnės ir intensyvesnės priežiūros.

 

{alfa2}