Batai virš kelių – rudens/žiemos manija

 Balsas.lt

 

Turbūt nebėra tokio bent kiek besidominčio mada žmogaus, kuris nė karto nebūtų girdėjęs apie ilgaaulius batus siekiančius šlaunis. Ši rudens tendencijų tendencija užvaldė ne tik podiumus, bet ir gatves bei žurnalų fotosesijas. Pradedant nuo kojinių-batų, baigiant batais-kelnėmis, šie ilgaauliai yra didžiausias rudens/žiemos must have dalykas, kurį tiesiog privalu turėti savo spintose.

 

Žinoma, dėl dangiško jų aukščio, visi kartu dėvimi drabužiai turi sutrumpėti keliais sprindžiais – juk būtų tikra nuodėmė slėpti šį architektūrinį reiškinį. Šaltis mums – penas vaikinų akims?

 

 

Dėl pastarojo batų pretenzingumo, juos, deja, avėti gali ne kiekviena. Tai, kaip ir daugelis ryškių mados akcentų, skirta toms merginoms, kurios gali didžiuotis savo kaklą siekiančiomis kojomis, nes virš kelio besibaigiantis bato aulas vizualiai gerokai trumpina mūsų grakščias kojeles.

 

Tačiau tos, kurios nebijo prarasti savo kelių centimetrų kojų ilgio, gali drąsiai puikuotis savo ekstravagantiškais, labai stilingais, išskirtiniais ilgaauliais.