2009 m. kovo 6 d.

64 metų diena, 10 metų savaitė.

Saulė teka 06:56, leidžiasi 18:05. Dienos ilgumas 11:09. Mėnulio fazė – priešpilnis. Oro temperatūra dieną nuo 0 iki +2, debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs. Vėjas rytų, 1-3 m/s. Oro temperatūra naktį nuo -1 iki +1, debesuota su pragiedruliais, sniegas. Vėjas rytų, 1-3 m/s.

Dienos patarimas – Didis žmogus ištiesia ranką, mažas – pakiša koją. (Senolių išmintis)

Dienos prietaras – Prieš pat egzaminus negalima kirptis plaukų, nes „nusikirpsi” protą.

Sveikiname – Norvilą, Ramintą, Felidtą.

Dienos vaizdelis.

 

Pardavėjas, adresas 95 98 Dyz. Dujos
PK Orlean (Skuodo g., Žemaitijos g.) 3.33 3,47 3,02 1,67
Lukoil (Montuotojų g. 2) 3,24 1,65

 

Kovo 6 d. horoskopus skaitykite paspaudę „Skaityti daugiau”.

 

Avinas

Galima optimizmo teikianti informacija. Tačiau jūsų santykiai su kitais žmonėmis, partneriais bus labai prieštaringi. Panašu, kad neadekvačiai vertinsite situaciją, kitų žmonių jausmus, norus.

Tauras

Gali gimti neblogų vilčių, susijusių su nauju pajamų šaltiniu, nauja darbo vieta ar kažkokia numatoma reforma. Tačiau sveikata ne itin džiugins. Jums išties reikia paskirti šiek tiek laiko sveikatai ir grožiui.

Dvyniai

Šiandieną bus susitikimų, kolektyvinių renginių. Daug dėmesio ir pažadų iš jūsų sulauks žmonės, kuriems esate neabejingi. Trokšite didesnio komforto, grožio, harmonijos ir to konkrečiai sieksite.

Vėžys

Jausite didesnę emocinę įtampą. Nieko gero, jeigu kažkam mėginsite daryti įtaką, neturėdami supratimo, kas iš tikrųjų reikalinga ir teisinga. Klausykitės intuicijos ir sąžinės balso. Tai geriausi orientyrai norint nepasiklysti.

Liūtas

Diena nustebins rimtais kontaktais, pažintimis. Galite susitikti žmogų, kurį kažkada pažinojote. Pasikeisite naudinga informacija. Tikriausiai šiandien nesunkiai pavyks susitarti dėl tarpininkavimo, atstovavimo, interviu ar panašiai.

Mergelė

Gali kilti rūpesčių dėl savų ar svetimų pinigų, nuosavybės. Tikriausiai teks derėtis dėl skolos grąžinimo, kredito gavimo. Galbūt netyčia atrasite daiktą ar dokumentą, kurio nebesitikėjote atgauti.

Svarstyklės

Pasijusite reikalingi, vertinami. Kažkokių reikalavimų, prašymų ims kelti dalykiniai partneriai, aplinkiniai, artimieji. Būkite nuoširdūs, neveidmainiaukite, antraip galite suklaidinti kitus žmones.

Skorpionas

Norėsite daug nuveikti ir neblogai seksis, tačiau pristigs jėgų arba atsiras nenumatytų kliūčių. Gali išryškėti kenksmingo įpročio, nesigydymo pasekmės.

Šaulys

Rūpės kolektyviniai reikalai, renginiai. Iš pažįstamo žmogaus tikriausiai sužinosite svarbią naujieną. Galite ruošti ataskaitas, pranešimus, planuoti tolimas keliones, dalykinius vizitus.

Ožiaragis

Namuose ir darbe su kaupu bus emocinės įtampos. Nors jums netrūks energijos bei iniciatyvos rimtai darbuotis, bet vadovybė ir namiškiai kels rimtus reikalavimus, be gailesčio kritikuos.

Vandenis

Šiandieną reikės suspėti daug ką padaryti, suorganizuoti, sužinoti. Tikėtini kontaktai su užsieniečiais ar šiuo metu toli esančiais giminaičiais, draugais. Galimas rimtas į(si)pareigojimas.

Žuvys

Darbinga, produktyvi diena. Įmanomos netikėtos pajamos. Tačiau jokie pinigai ilgai neužsibus jūsų piniginėje, nes išaugęs jūsų ar antrosios pusės apetitas brangiems daiktams skatins išlaidauti.

 

www.vytautus.com