Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Pakeiskite namus! Nekainuos nė 30 Lt! PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Irma Peldė | 2012 m. vasario 11, Šeštadienis, 06:16

Nors ir sunku patikėti, bet galima iš pagrindų pakeisti savo kambarį neišleidus nė lito. Arba investavus vos šiek tiek pinigų. Netikite? Štai ką pataria stilistai pasiilgusiems naujovių, bet neketinantiems dosniai atverti piniginės:

Perstatykite baldus. Skamba paprastai, bet pokyčiai bus milžiniški! Tai kuriam laikui suteiks jums visiško naujumo jausmą namuose. Perstumkite baldus taip, kad vietoj vieno centro kambaryje susidarytų keletas jaukių kampelių. Arba atvirkščiai – dabar esančias atskiras zonas apjunkite į vieną erdvę perstatydama ar išnešdama į kitą kambarį jas skiriančius baldus.

 

Pakeiskite jungiklį. Ne paslaptis, kad jungiklį kambaryje surasti ne visada lengva, ypač čia pirmą kartą apsilankiusiems svečiams. Kodėl gi jo žaviai neišryškinus? Dekoruokite jo skydelį dekupažo technika ar nudažykite kita spalva – ir jis iš karto virs miela ir originalia kambario detale. Be abejo, visus darbus atlikite tik nuėmusi jungiklio skydelį, o į vietą jį grąžinkite tik dažams ar lakui visiškai išdžiuvus.

 

Pertvarkykite knygų lentynas. Tai iškart suteiks kambariui naujumo. O jums nereikės netgi nieko išmesti. Pertvarkykite knygas pagal nugarėlių spalvą ar aukštį, jei knygų daug – galite jas dėliodama net ir ornamentus sukurti.

 

Pamerkite gyvų gėlių. Vaza, pilna gyvų gėlių, suteikia dinamikos net ir mažiausiai erdvei. Ypač jei ji puošia kambarį žiemą, kai aplinkui plyti sniego pusnys.

 

Linksmosios pagalvėlės. Tam, kad pasiūtumėte žaismingą pagalvėlės užvalkalą, nereikia nei daug medžiagos, nei siuvėjos talento. Užtenka nedidelės spalvingos atraižos (kurios nebūtina net pirkti – pasižvalgykite spintoje užsilikusio margo kliošinio sijono ar pabodusios staltiesės), adatos ir siūlo. Na, o jei rastumėte dar ir kailiuko ar pagamintumėte bumbulų apvadą, jūsų kambarys taptų dvigubai jaukesnis!

 

Sukurkite dekoratyvų padėklą. Jis suteiks jūsų kambariui šiek tiek buduariško žavesio. Kaip padėklą galite panaudoti seną veidrodį ar pjaustymo lentutę. Be abejo, galite imti ir paprastą padėklą, jei namuose turite atliekamą. Dekoruokite jį dekupažo technika, perdažykite ar nulakuokite. Galite aptraukti blizgia medžiaga ar nupurkšti aerozoliniais dažais. Ant padėklo sudėkite keletą jums itin gražių ir mielų daikčiukų. Tai gali būti dailus kvepalų buteliukas, jūsų vėrinys, auskarai, atvirukas, papuošalų dėžutė... O gal tiesiog grafinas su vandeniu?

 

Kitoks kavos staliukas. Jei turite dabar itin populiarų stiklinį kavos staliuką – sveikiname! Nes jį atnaujinti gali kad ir kasdien. Pavyzdžiui, pamėgink iš apačios apklijuoti jį atostogų nuotraukomis. Arba dailiu dovanų pakavimo popieriumi.

 

Išmeskite 10 nereikalingų daiktų. Netikite, kad tiek turite? Tikrai atrasite! O kiekviena seniena, kuria atsikratėte, suteiks jūsų kambariui daugiau erdvės, atrodys, tarsi kvėpuoti jame tapo lengviau.

 

Pakeiskite rankenėles. Įsigyti naujus baldus – brangu. Bet jei pakeisite savo stalčių ir spintų rankenėles – tie patys senieji baldai atrodys naujau.

 

Įrėminkite medžiagą. Naujas paveikslas, jei jis išties gražus, gali būti labai brangus. O štai rėmeliuose įsprausta dailaus audinio skiautelė kainuos kur kas pigiau. Ir atrodys ne kaip kičas. Jei pakabinsite bent 3-4 tokius medžiagos paveikslus – kambaryje gims visai naujas stilius.

 

Šaltinis: eli.lt

 


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla