Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Laisvos darbo vietos Telšiuose 02-04 PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Irma Peldė | 2012 m. vasario 04, Šeštadienis, 06:14

Dėmesio! Dėl laisvos darbo vietos visada kreipkitės į darbdavį, kurio kontaktai nurodyti prie konkretaus darbo skelbimo, arba į Telšių darbo biržą adresu: S.Daukanto g. 64, Telšiai, tel. pasiteiravimui: +370 444 60415.

Šiuo metu reikalingi:

Laiškininkas, AB Lietuvos paštas. Skubiai Telšių centriniame pašte reikalingas laiškininkas. Korespondencijos siuntų, periodinių leidinių, reklamos, pašalpų ir kitų išmokų pristatymas. Privalumas - nuosavas automobilis ir B kategorijos vairuotojo pažymėjimas. CV siųskite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai su nuoroda „Telšių CP laiškininkas“ arba kreipkitės į Telšių centrinį paštą.

 

Nekvalifikuotas ūkio darbininkas, UAB „Garskov“. Nuolat ieškome įvairių žemės ūkio sričių specialistų (darbuotojų su patirtimi) bei darbuotojų, norinčių dirbti žemės ūkyje (miškininkystės, augalininkystės, daržininkystės srityse). Šiuo metu renkamas bendras darbuotojų rezervas. CV siųsti el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

Pamainos viršininkas Telšiuose Masčio g. 1, UAB „Palink“. Darbo pobūdis: prekybinės veiklos organizavimas, dokumentų suvedimas į kompiuterinę programą, prekių priėmimas pagal sąskaitą-faktūrą, tvarkos prekybinėje salėje užtikrinimas, kokybės, prekių pateikimo (asortimentas, lentynų užpildymas), klientų aptarnavimo standartų užtikrinimas, parduotuvės skyrių auditavimas. CV siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

Siuvėjas, UAB „Rubeta“. Darbas siuvimo ceche. Vykti adresu Pramonės g. 17e-1, Telšiai.

 

Apsaugos sistemos technikas montuotojas, UAB „Joringė“. Darbo pobūdis: apsaugos ir gaisro signalizavimo sistemų montavimas. CV siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

Plungės teritorinės biržos Telšių skyrius skelbia šias neužimtas darbo vietas, apie kurias daugiau sužinosite paskambinę telefonu 8 444 60683:

 

patalpų valymo darbininkui (valytojui);

šaltkalviams;

variklių meistrams;

picų kepėjams;

elektrikams.

 

Telšių darbo biržos informacija

 

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla