Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

„Pegaso“ knygyne Mažeikiuose vyks socialinė saugaus eismo akcija „Saugus kelias į mokyklą“Rugsėjo 28 d. 13 val. „Pegaso“ knygynas Mažeikiuose ( Senkelio g. 14A, PC Eifelis  ) ir „Lietuvos automobilių kelių direkcija“ kviečia visus dalyvauti socialinėje saugaus eismo akcijoje „Saugus kelias į mokyklą“, per kurią visiems į knygyną užsukusiems lankytojams bus primintos saugaus eismo taisyklės – mokinama, kaip prisisegti atšvaitą, supažindinama, kaip reikia teisingai elgtis gatvėje, ir kviečiama visus kelyje elgtis atsakingai.

 

 „Kasmet prasidedant mokslo metams policijos pareigūnai skiria daugiau dėmesio saugiam eismui –  mokiniai skatinami prisiminti saugaus eismo taisykles, o visų vairuotojų prašoma būti atidesnių.

 

Šiais metais knygynų tinklas „Pegasas“ taip pat neliko abejingas ir nusprendė prisidėti prie akcijos, kuri, tikimės, sutelks visuomenės pastangas spręsti vaikų, einančių į mokyklą ir grįžtančių į namus per pėsčiųjų perėjas ir sankryžas, saugumo problemas“, – sakė  knygynų tinklo „Pegasas“ rinkodaros vadovė Lina Konovalovė.

,,Mes visi esame eismo dalyviai, visi dalyvaujame eisme, todėl saugumas keliuose priklauso nuo mūsų pačių. Savo saugumu turime rūpintis kiekvienas: segėti atšvaitus, važiuojant automobiliu prisisegti saugos diržą, neviršyti greičio – tai turėtų būti savaime suprantama ir įprasta, o kultūringas elgesys, pagarba vienas kitam kelyje turėtų tapti ne išimtimi, o norma.

 

Manome, kad kiekviena akcija, kiekvienas renginys, atkreipiantis dėmesį į saugų eismą, yra naudingi“, – kalbėjo Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos Eismo saugumo skyriaus vyriausioji specialistė Eglė Nemanytė.Akcijos „Saugus kelias į mokyklą“ tikslas – visiems priminti saugaus eismo taisykles. Akcijos metu į knygyną užsukę lankytojai galės sužinoti, kodėl reikalingi atšvaitai, kaip juos nešioti, kur prisisegti, bus primintos saugaus eismo taisyklės ir mokoma, kaip teisingai elgtis gatvėje.

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla