Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Kaip kurti naudingą SEO turinį PDF Spausdinti Email
Technologijos
Straipsnį paruošė Tomas Morkūnas | 2012 m. gruodžio 18, Antradienis, 11:24

Beveik kiekvieno tinklapio kūrėjas gali kontroliuoti turinį, esantį tame tinklapyje. SEO paslaugos yra tik įrankis, kad optimizuoti tinklapį paieškų sistemų robotams, tai ką gali padaryti svetainės savininkas su turiniu, kad šis būtų naudingas? Pasidaro aktualu, koks tas turinys turėtų būti, kad iš jo būtų galima daugiausiai uždirbti. Tas kelia kitą klausimą: koks turinys šiais laikais yra patraukliausias bei pritraukia daugiausiai vartotojų? Ilgai mąstyti nereikėtų. Pelningiausias sritis – aktualios naujienos bei sugebėjimas jas pateikti profesionaliai.

 Reikėtų pasirinkti tokią temą, kad turinys pritrauktų skaitytojus. Jeigu turite blog‘ą arba tinklapį apie kokią nors sritį, tačiau nesijaučiate jos specialistas, pravartu būtų samdytis rašytojus, kurie būtų savo srities specialistai, tokius žmones neretai rasime kompanijose, kurios teikia seo paslaugos. Turinys turėtų būt ne paviršutiniškas, todėl patartina įsigilinti į savo sritį ir aprašyti ne tik paviršutiniškus, kiekvieno akimi įžvelgiamus dalykus, bet geriau pabrėžti tai, į ką paprastas skaitytojas ar ta sritimi besidomintis žmogus nebūtų atkreipęs dėmesio. Todėl ir sakoma, jog geriau turėti straipsnį, kuris būtų populiarus bent porą savaičių, negu tokį straipsnį, kuris būtų varganai populiarus visą mėnesį. Šio posakio pritaikymą praktiškai galime pastebėti dabartiniuose naujienų portaluose.

Be profesionalumo, patartina straipsnius rašyti tvarkinga, gramatiška kalba, tam kad skaitytojams būtų aišku, apie ką kalbama, be to, į tvarkingą kalbą atsižvelgia ir paieškos sistemų robotai. Taip pat rekomenduojama išnaudoti pavadinimus, angl. „Titles“, žinoma, jų neperkraunant raktažodžiais, kadangi tokios seo paslaugos, veikiau jau meškos paslaugos, gali būti paieškos sistemų traktuojamos kaip eilinis bandymas pakelti tinklapį paieškos sistemų rezultatuose tam tikrais raktažodžiais.

Nemažiau svarbi yra tinklapio struktūra bei hierarchija, kadangi ji turi būti logiška bei nuosekli tiek paprasto tinklapio lankytojo atžvilgiu, tiek paieškos sistemų roboto atžvilgiu. Jeigu jaučiate, kad esate kur kas geresni kitose srityse, pavyzdžiui programavimo, dizaino ar turinio pildymo, geriau patikėkite seo optimizavimo darbus specialistams. Kadangi šiais laikais seo paslaugos populiarėja vis labiau, tai neturėtų būti sunku susirasti tokį paslaugos tiekėją, kuris galėtų patenkinti jūsų lūkesčius. Žinoma, nepamirškite jog svarbiausias dalykas tinklapyje vis dėl to išliks turinys bei dizaino optimizavimas, tam kad tinklapis būtų kraunamas kuo greičiau. Tik suderinus visus šiuos aspektus, kurie yra svarbūs tinklapio pozicijoms SERP‘e, galima tikėtis, kad seo paslaugos

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla