Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Prezidentė pasirašė dekretą dėl ūkio ministrės Vėsaitės atleidimo PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. gegužės 29, Trečiadienis, 10:00

Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo, vadovaudamasi Konstitucija ir atsižvelgdama į ministro pirmininko Algirdo Butkevičiaus gegužės 28 d. teikimą, atleido Birutę Vėsaitę iš ūkio ministrės pareigų.
Dekretas įsigalioja nuo birželio 3 dienos.
Laikinai eiti ūkio ministro pareigas pavesta teisingumo ministrui Juozui Bernatoniui.
Alfa.lt primena, kad premjeras Algirdas Butkevičius tikino, kad pirmadienio vakarą valdančiosios koalicijos taryboje buvo priimtas galutinis sprendimas – ūkio ministrė pareigas eis iki birželio 3 d.

 

„Tik po valdančiosios koalicijos tarybos susitikimo buvo priimtas sprendimas, kad ministrė yra padariusi klaidą. Pirmadienio vakarą buvo priimtas galutinis sprendimas, kad ji dirbs iki ateinančios savaitės pirmadienio“, – antradienį LRT radijui sakė Vyriausybės vadovas.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė mano, kad ūkio ministrės B. Vėsaitės veiksmuose išryškėjus atviros politinės korupcijos požymiams premjeras A. Butkevičius turėtų ieškoti kito kandidato į šias pareigas.

„Ūkio ministrės veiksmuose išryškėjo atviros politinės korupcijos požymiai. Tai gali pakenkti valstybės prestižui ir atbaidyti skaidrias investicijas. Todėl premjeras turėtų ieškoti naujo kandidato į ūkio ministrus“, – sakė D. Grybauskaitė.

B. Vėsaitė su dviem patarėjomis praėjusią savaitę bendrovės „Arvi“ užsakytu aštuonviečiu verslo klasės lėktuvu skrido į verslo forumą Kazachstano sostinėje Astanoje. Visų trijų bendra skrydžio kaina pirmyn ir atgal siekė 8 100 litų, arba 2 700 litų vienam asmeniui. Tačiau civilinės aviacijos specialistų duomenimis, užsakomasis skrydis verslo klasės lėktuvu į Astaną ir atgal gali kainuoti apie 100 tūkst. litų, vienam keleiviui kelionė gali kainuoti apie 13 tūkst. litų.

„Arvi“ šiuo metu derasi su Ūkio ministerija dėl Marijampolės laisvosios ekonominės zonos (LEZ) valdymo sutarties.

 


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla