Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Šiuolaikiškas „Spragtukas“ džiugino mažeikiškius PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Alina Goršenina | 2010 m. spalio 20, Trečiadienis, 09:57

Vakar, spalio 19 dieną, tęsiantis tarptautiniam meno festivaliui „Mažeikiai 2010“, Mažeikių kultūros centras sukvietė miestiečius į Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro pastatytą spektaklį P.Čaikovskio „Spragtuką“.

 

Sausakimšoje salėje, plojimais pasitiktas šiuolaikinio šokio spektaklis abejingų nepaliko.


„Kai žmonės išgirsta pavadinimą „Spragtukas“, įsivaizduoja puantus, pūstus sijonėlius. Norime pakeisti šį suvokimą. Visas pasaulis jau seniai sulaužė tokį „Spragtuko“ štampą, kuris dar likęs Lietuvoje. Tai bus tokia pati E.T.A.Hofmano pasaka „Spragtukas ir pelių karalius“, tik šiuolaikiška“, – pasakojo spektaklio choreografė M.S.Šimulynaitė.

 

Scenos centre – didžiulis stalas


„Scenoje būna ištapomi rūmai, sukuriama visokių optinių apgaulių, o mūsų scenoje viena pagrindinių detalių - šešių metrų ištapytas stalas“, – pasakojo dailininkė S.Biekšaitė.

 

Prie įspūdingo stalo vaidinama didžiulė puota, tačiau išvydus, kad jo dalyviai tuo nesidžiaugia ir tapo tikrais šio amžiaus vartotojais, stalas virs tadidžiule lėkšte, o prie jo sėdintys atlikėjai – žaisliukais. 

 

Šiuolaikiniai, kaip ir visas baletas, ir šokėjų kostiumai. Anot S.Biekšaitės, kostiumuose atsispindi visas pasaulis – netrūko ispaniško temperamento, rusiško smarkumo, japoniškų kimono.

 

Spalio 29 dieną ketvirtasis tarptautinis meno festivalis „Mažeikiai 2010“ sukvies mažeikiškius į retro muzikos koncertą „Atsiliepki tu mano dainoj“. Atlikėjai: V. Noreika, G. Skerytė, D. Puišys, sportinių šokių pora K. Voropaj ir V. Šuško. 

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla