Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Valdžios vyrai pagerbė gabiausius Mažeikių abiturientus (Foto) PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Airina Vaičiulienė | 2010 m. liepos 29, Ketvirtadienis, 11:07

 

 

Šiandien, paskutinį liepos ketvirtadienį, Mažeikių rajonosavivaldybės administracijos posėdžių salėje buvo pagerbti geriausi miesto abiturientai. Rajono valdžia padėkos raštais bei fotomenininko Sigito Strazdausko fotoalbumu „Miestas upės vingyje“, pagerbė visus abiturientus, kurie šių metų brandos egzaminų sesijoje surinko po šimtą balų. Primename, kad šiemet jų buvo net 17, tačiau į susitikimą su valdžia atėjo ne visi. 

 

Prie ovalaus stalo, kartu su meru V. Džiugeliu, vicemeru R. Norkumi, švietimo skyriaus vedėju A. Stonkumi, Mažeikių seniūno pavaduotoju bei ryšių su visuomene skyriaus vedėja V. Steponavičiene,  susėdo 13 jaunų žmonių, kurie priėmė valdžios sveikinimus.

 

Meras V. Džiugelis sakė, kad jis labai džiaugiasi, jog Mažeikiuose yra tokių jaunų gabių žmonių ir vylėsi, kad pasibaigus studijoms dalis jų tikrai grįš į gimtąjį miestą.

 

„Būkite visada nuolaidūs, nes tik nuolaidūs žmonės yra pralaidūs žmonės. O pralaidūs žmonės - yra patys stipriausi“, - šiais žodžiais meras pradėjo sveikinimo ceremoniją.

 

Po to, kai  buvo įteikti padėkos raštai ir atminimo dovanėlės, visi dalyvavusieji buvo pakviesti pasivaišinti kava ir pasidalinti savo nuomonėmis apie Mažeikių miestą, kurių metu paaiškėjo, kad labiausiai jaunimui trūksta kultūrinės veiklos.

 

Paklausti ar po studijų jaunuoliai savo ateitį sieja su gimtuoju miestu, didelė dalis jų sakė, kad dar anksti apie tai kalbėti, tačiau kai kurie sakėsi, kad po studijų tikrai sugrįš ir savo ateitį sies su Mažeikiais.

 

 

 

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla