Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Moksleiviai nacionalinį diktantą kviečiami rašyti mokyklose PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2014 m. vasario 19, Trečiadienis, 11:29

Mažeikių rajono švietimo įstaigos kviečiamos šį šeštadienį, vasario 22 d., 11.00 val. rašyti nacionalinį diktantą. Mokyklų bendruomenės, norinčios dalyvauti Nacionalinio diktanto konkurse, turi apie tai informuoti Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyrių (toliau – Švietimo skyrius), nurodydamos mokyklos pavadinimą ir diktanto koordinatoriaus mokykloje pavardę, jei įmanoma, preliminarų dalyvių skaičių.
Nacionalinio diktanto organizatorius VšĮ Pilietinės minties institutas bei šio projekto partnerė Švietimo ir mokslo ministerija nurodo: „Diktanto koordinatorius mokykloje organizuoja pasirengimą diktantui – paskiria rašymo vietas, pasirūpina vaizdo ar garso aparatūra, per kurią bus diktuojamas tekstas. Parašius diktantą mokyklos koordinatorius surenka darbus ir pateikia organizatoriams e. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai informaciją, kiek mokykloje buvo konkurso dalyvių.


Vasario 25 d. organizatoriai atsiųs mokykloms Valstybinės lietuvių kalbos komisijos parengtas diktanto taisymo rekomendacijas.


Darbus tikrinti mokykloje sudaroma komisija, kurios veiklą organizuoja diktanto koordinatorius. Jei kiltų klausimų dėl diktanto taisymo, reikia kreiptis į Aldoną Šventickienę tel. 8 614  46 966, e. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .


Iki kovo 10 d. mokyklos koordinatorius Nacionalinio diktanto konkurso organizatoriams turi išsiųsti voke tuos darbus, kuriuose bus ne daugiau kaip 4 klaidos. Į diktanto finalą kviečiami geriausi diktantą parašę asmenys (iki 4 klaidų). Esant labai dideliam gerai parašiusiųjų skaičiui, organizatoriai pasilieka sau teisę griežtinti reikalavimus dėl klaidų skaičiaus, kurį padarius dar leidžiama dalyvauti finale. Visi finalo dalyviai bus informuoti asmeniškai.
Darbai turės būti išsiųsti adresu: Nacionalinio diktanto konkursui, AB Lietuvos paštas, J. Jasinskio g. 16, 03500 Vilnius.


Švietimo ir mokslo ministerija gausiausiai ir aktyviausiai Nacionaliniame diktante dalyvavusiai ir mažiausiai klaidų padariusiai klasei skirs prizą – dviejų dienų kelionę į Karaliaučiaus kraštą ir į Tolminkiemį, kuriame gyveno ir kūrė lietuvių literatūros pradininkas Kristijonas Donelaitis.


Finalo dalyviai varžysis kategorijose: raštingiausio mokinio, raštingiausio suaugusiojo bei raštingiausio užsienio lietuvio.


Išsamesnė informacija teikiama nacionalinio diktanto portale www.diktantas.lt arba el. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ; Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla