Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Policija vis dar ieško dingusio vaikino PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. lapkričio 04, Pirmadienis, 21:50

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariatas ieško dingusio be žinios Simono Klemenio, gim. 1994 metais, kuris 2013-11-01, apie 20.30 val., Mažeikių r., Sedoje, po klasės draugų susitikimo, dingo.

Simonas Klemenis yra stambaus kūno sudėjimo, ūgis apie 185 cm., trumpais, juodos spalvos plaukais, rudomis akimis. Buvo apsirengęs juodos spalvos paltą, juodas kelnes, avėjo juodos spalvos batus.

Kaip rašo porlatas santarve.lt, pirmadienio rytą policija informavo, kad vaikinas dar nerastas. Vaikino ieškoma didelėmis pajėgomis – mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai sekmadienį išžvalgė Sedos ežerą bei Varduvos upę miestelio apylinkėse, tačiau jų pastangos buvo bevaisės.

Asmenis, mačiusius Simoną Klemenį ar žinančius jo buvimo vietą, prašome pranešti Mažeikių rajono policijos komisariato budėtojui telefono Nr.: 8 443 98 150 arba bendruoju pagalbos telefono Nr. 112.

Tą pačią dieną Simono ieškojo ir policijos pareigūnai su tarnybiniu šunimi, jiems talkino miestelio bendruomenė, į orą buvo pakilo ir sraigtasparnis, tačiau paieškos rezultatų nedavė.

 

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla