Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Savivaldybės vadovai pagerbė geradarius iš Vokietijos PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. rugsėjo 10, Antradienis, 13:08

Rugsėjo 6 d. Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys priėmė Vokietijos „Lebenshilfe“ e. V. Riesa organizacijos vadovę Marga Dähnert ir tarybos pirmininko pavaduotoją  Roland Meyer.
Susitikime dalyvavo Savivaldybės tarybos narė Irena Macijauskienė,
Socialinės paramos skyriaus vedėja Jolanta Kekytė, Ryšių su visuomene skyriaus vedėja Virginija Steponavičienė, VšĮ „Vilties erdvė“ direktorė Stasė Radeckienė.
Svečiai Savivaldybės merui A. Teniui perdavė Riesa miesto merės Gerti Töpfer nuoširdžius linkėjimus ir sveikinimą.


Susitikime Marga Dähnert trumpai papasakojo apie savo vadovaujamos organizacijos veiklą, bendradarbiavimą su viešąja įstaiga „Vilties erdvė“ ir bendrija „Mažeikių Viltis“. Organizacijos bendradarbiauja nuo 1994 m.
Svečiai džiaugėsi, kad turėjo galimybę matyti, kaip per tiek metų gražėjo Mažeikiai, kaip tobulėjo Stasės Radeckienės vadovaujama įstaiga. „Ji yra pavyzdys visoms panašioms institucijoms“, – teigė M. Dähnert.
Savivaldybės meras A. Tenys dėkojo svečiams už beveik du dešimtmečius trunkančią draugystę, patirties dalijimąsi bei materialinę pagalbą. Nuo bendradarbiavo pradžios ši organizacija yra daug kartų parėmusi bendriją „Mažeikių Viltis“ ir viešąją įstaigą „Vilties erdvė“. Organizacijoms padovanoti 3 mikroautobusai, VšĮ „Vilties erdvė“ dovanų dar gavo specialius įrenginius dirbtuvėms.


Mažeikių rajono savivaldybės meras A. Tenys geradariams iš Vokietijos įteikė Padėkos raštus už ilgametę pagalbą mūsų krašto organizacijoms, globojančioms proto negalią turinčius žmones.
M. Dähnert džiaugėsi ne tik bendradarbiavimu tarp institucijų, bet ir tarp miestų: „Labai gražu, kai vienas miestas perduoda linkėjimus kitam miestui“.


„Lebenshilfe“ e. V. Riesa organizacijos tarybos pirmininko pavaduotojas  R. Meyer dėkojo už įsimintiną viešnagę ir mažeikiškių svetingumą.


VšĮ „Vilties erdvė“ direktorė Stasė Radeckienė džiaugėsi, kad gali semtis patirties iš šios vokiečių organizacijos. Jos kvietimu viešosios įstaigos „Vilties erdvė“ klientai su darbuotojais ne kartą lankėsi Vokietijos mieste Riesa, kur dalyvavo bendrose vasaros poilsio stovyklose. „Vilties erdvė“ darbuotojai taip pat turėjo galimybę net keturis kartus stažuotis Vokietijoje.

 

Vytautus.com

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla