Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Vyks gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos techninės peržiūros darbai PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. spalio 15, Pirmadienis, 11:21

Mažeikių rajono savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centras praneša, kad spalio 17 d. vyks gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas, kuriuo metu bus įjungiamos garsinės sirenos. Garsinės sirenos bus įjungiamos 11 val. 52 min., o 11 val. 55 min. išjungiamos.
Primename, kad kilus grėsmei ar susidarius ekstremaliai situacijai rajone ar šalyje, gyventojai perspėjami garsinėmis sirenomis.
Kaip informavo Savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos ir civilinės saugos skyriaus vyriausiasis specialistas Antanas Murauskas, įprastomis gyvenimo sąlygomis garsinės sirenos įjungiamos du kartus per metus, kai atliekamas gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas.

 

Gyventojai, išgirdę sirenų signalą, turi įsijungti Lietuvos radijo arba vietinės radijo stoties programą ir atidžiai išklausyti informaciją bei rekomendacijas.


Savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų centras primena, kad Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos įgyvendindamas projektą „Gyventojų perspėjimas ir informavimas, naudojant viešųjų judriojo telefono ryšio paslaugų teikėjų tinklų infrastruktūrą“, įdiegė gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemą, užtikrinančią gyventojų perspėjimą ir informavimą apie gresiančią ar susidariusią ekstremalią situaciją trumpaisiais pranešimais tiesiogiai į gyventojų mobiliuosius telefonus.
Išsamesnė informacija apie šią sistemą bei telefonų nustatymo instrukcijos pateiktos Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos tinklalapyje – www.vpgt.lt

 

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla