Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

UAB „Mažeikių vandenys“ paminėjo veiklos jubiliejų PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. gegužės 26, Šeštadienis, 06:21

Vakar, gegužės 25 d. UAB „Mažeikių vandenys“ paminėjo savo veiklos 40-etį. Renginyje dalyvavo Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys bei Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius, Lietuvos Respublikos Seimo narys Stanislovas Giedraitis ir kiti svečiai bei UAB „Mažeikių vandenys“ darbuotojai.
Savivaldybės vadovai, sveikindami įmonės bendruomenę priminė posakį, kad tiksliai nubrėžti kelią į ateitį galima tik tuomet, kai žinomas kelias, kuris atvedė į dabartį. Kolektyvui linkėjo, kad įmonės veikla nestokotų sėkmės, o gyvenimas – spalvų bei kiekviena diena būtų nuskaidrinta bendradarbiavimo, turtinga prasmingais darbais ir reikšmingais pasiekimais.  

 

 

UAB „Mažeikių vandenys“ direktoriui Pranui Trakinui buvo įteiktas Mažeikių rajono savivaldybės Padėkos raštas už ilgametį darbą ir aktyvią visuomeninę veiklą.

 

Padėkos raštais už ilgametį, nepriekaištingą ir nuoširdų darbą taip pat buvo apdovanota vyriausioji dispečerė Audronė Vaitiekienė bei nuotėkų tinklų meistras Vytautas Ručinskas.

 

Nuo 1972 m. dirbančios įmonės veiklos sritis yra Mažeikių miesto ir rajono gyventojų, įmonių ir organizacijų  aprūpinimas geriamuoju vandeniu, nuotėkų nuvedimu bei valymu. Ši bendrovė taip pat vykdo Mažeikių miesto paviršinių (lietaus) nuotėkų tinklų eksploataciją.

 

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla