Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Kviečiame paskubėti siūlyti nominantus konkursui „Lietuvos kaimo spindulys 2011“ PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. kovo 29, Ketvirtadienis, 08:15

Žemės ūkio ministerija primena, kad balandžio 2-oji diena yra paskutinė, kai dar galima užpildyti anketą tradiciniam konkursui „Lietuvos kaimo spindulys 2011“ bei pasiūlyti darbštų ar šviesų mūsų rajono kaimo žmogų.

Elektroninę anketą galima užpildyti konkurso svetainėje www.kaimospindulys.lt. Joje rasite ir išsamius nominacijų aprašymus.

 

Kaip informuoja konkurso rengėjai, šiemet daugiausia kandidatų sulaukta konkurso nominacijai „Kaimo knygnešys“. Iš įvairių Lietuvos vietovių šiai nominacijai pristatyti 24 asmenys. Antra pagal populiarumą nominacija – „Pažangus ūkininkas“, kuriai pasiūlyta 17 kandidatų.

 

Mažiausiai pasiūlymų sulaukta nominacijoms „Ekologinio ūkio puoselėtojas“, „Žemės ūkio ir akvakultūros specialistas“, „Ekonomiškai ir socialiai motyvuotos žemės ūkio įmonės vadovas“, „Kaimo dvasininkas“ ir „Iš kartos į kartą – šeimos ūkio tradicijų puoselėtojas“.

 

Taip pat organizatoriai tikisi sulaukti daugiau kandidatų nominacijoms „Kaimo bendruomenės lyderis“, „Kaimo šviesuolių šeima“, „Tautinio paveldo puoselėtojas“.

 

Kviečiame būti visuomeniškais ir aktyviais, pastebėti bei įvertinti kaimo žmones už jų darbštumą, pažangumą, idėjas, bendruomeniškumą, pastangas puoselėti tautinį paveldą, plėtoti ekologinį ūkį, ar šeimų, kurių gyvenimas yra puikus pavyzdys visoms kitoms šeimoms.

 

Mažeikių rajono savivaldybė, ryšių su visuomene skyrius

 


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla