Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Kaip išsirinkti čiužinį? PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2020 m. sausio 06, Pirmadienis, 12:04
Kaip išsirinkti čiužinį?

 


Foto: Pexels.com


Rodos, kad nėra nei vienos dienos, kad nepamatytumėte čiužinio reklamos – jos nuolat rodomos televizijoje bei rodomos įvairiuose miestų stenduose. Vis dėlto, pagalvojus galima suprasti, jog čiužinys yra labai svarbi kasdienybės dalis. Būtent nuo čiužinio priklauso, ar visą dieną jausitės puikiai ar teks vaikščioti su skaudančia nugara. Čiužiniai internetu siūlomi įvairiose parduotuvėse, todėl eikime tiesiai prie reikalo – kaip išsirinkti tinkamą čiužinį?

Atlikite internetinę paiešką

Radote patinkantį čiužinį internete ir ruošiatės jį pirkti? Neskubėkite ir pasinaudokite internetine paieška. Įvairiausių rūšių čiužiniai internetu yra apkalbami tam tikruose forumuose ar tinklaraščiuose. Pabandykite surasti atsiliepimų svetainėje – ten pirkėjai dalinasi savo nuomone apie turimus produktus.

Pasikalbėkite su savo daktaru

Daktarai nėra čiužinių specialistai, tačiau jie tikrai turės ką patarti, jeigu čiužinį perkate atsižvelgdami ir į savo negalavimus. Vieniems reikalingas specialios medžiagos čiužinys, kad po nakties neskaudėtų nugara, kitiems būtina miegoti ant kietesnio paviršiaus – viskas priklauso nuo stuburo, sąnarių būklės ir turėtų traumų. Taigi, jeigu turite specialių poreikių – pradėkite nuo pokalbio su daktaru.

Neapsigaukite

Turbūt ne kartą teko matyti, kad čiužiniai yra sertifikuoti įvairių ortopedijos specialistų ar kitų medikų – visa tai yra melas. Nėra jokių medicinos organizacijų, kurios užsiima čiužinių sertifikavimu, todėl „sertifikuoti“ čiužiniai yra tiesiog paprastas triukas pritraukti daugiau pirkėjų. Tiesa, dažniausiai tokie čiužiniai iš tikrųjų turi ortopedinių ar kitokių savybių, kurios yra pabrėžiamos – bet tik tiek.

Apgalvokite kelis variantus

Žmonės dažnai nusprendžia, kad reikia atsinaujinti tam tikrą daiktą tada, kai pamato geresnį variantą parduotuvėje arba draugų namuose. Įvertinkite tai, kad „kiekvienam savo“. Jeigu jums patiko parduotuvėje matytas čiužinys, tai nereiškia, kad jis jums yra tinkamiausias. Pasidomėkite visais parduotuvėje siūlomais tipais, paprašykite konsultanto pagalbos ir skirkite šiek tiek laiko atsiliepimų paieškai.


Foto: Pixabay.com

Kur galima įsigyti?

Čiužiniai internetu siūlomi įvairiose parduotuvėse. Siūlome apsilankyti internetinėje parduotuvėje www.senukai.lt – čia siūlomas platus kokybiškų čiužinių pasirinkimas kiekvienam, todėl galite būti užtikrinti, kad ieškomą čiužinį čia tikrai rasite. Saldžių sapnų!

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla