Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Kurioje namų vietoje geriausia statyti Kalėdų eglutę? PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. gruodžio 10, Pirmadienis, 09:40
Daugeliui žmonių kalėdinis periodas būna išties nervingas – planuojame, kur ir kaip švęsime Kalėdas, ką dovanosime savo artimiesiems, ir svarstome, kaip tam neišleisti pernelyg daug pinigų, juk savo biudžetą turi kiekvienas.
Vis dėlto pati gražiausia ir šilčiausia Kalėdų tradicija yra eglutės puošimas – šis darbas (o gal malonumas) suartina visą šeimą, o pastatyta ir papuošta žaliaskarė namams įkvepia Kalėdų dvasios. Tačiau ar kada nors susimąstėte, kurioje namų vietoje geriausia statyti eglutę? Daugelis žmonių veikiausiai ją įspraudžia tiesiog ten, kur yra vietos ar kur ji gražiausiai atrodo.

Tuo tarpu Rytuose kilusios fengšui filosofijos specialistai rekomenduoja Kalėdų eglutę statyti tik tose namų vietose, kur ji galėtų aktyvuoti gerąją energiją ir saugoti namus nuo įvairiausių nelaimių, mat trikampė Kalėdų eglutės forma fengšui filosofijoje simbolizuoja turtą ir sėkmę, praneša fengshui.about.com.

Senovės kinai tikėjo, kad žmogų supanti aplinka ir daiktai turi būti harmoningi ir subalansuoti, tik taip, gyvenant vienovėje su gamtos energijomis, gyvenimas natūraliai atvers socialinių, finansinių ir kitų galimybių. Juk sveika erdvė teikia sveiką energiją, o sveika energija teikia sveiką gyvenimą. Trumpai tariant, mūsų išorinis ir vidinis pasauliai yra susiję ir nuolat veikia vienas kitą.

Atsižvelgti į fengšui filosofiją itin svarbu ir šventiniu laikotarpiu, mat harmoninga ir subalansuota namų aplinka jums leis atsipalaiduoti ir pasidžiaugti šiuo nuostabiu švenčių sezonu.  

Kaip parinkti tinkamiausią vietą Kalėdų eglutei?


Norėdami nuspręsti, kur statyti Kalėdų eglutę pagal fengšui filosofiją, visų pirma turėtumėte pasidaryti savo namų „žemėlapį“: nusipieškite itin tikslų savo namų planą ir naudodamiesi matlankiu padalinkite jį į sektorius pagal pasaulio šalis: šiaurė, pietūs, rytai, vakarai, pietryčiai, pietvakariai, šiaurės rytai, šiaurės vakarai – tai vadinamieji bagua (arba energijos) taškai. Fengšui filosofijoje šie 8 namų taškai yra neatsiejamai susiję su tam tikromis žmogaus gyvenimo sritimis, pakeitus vieną iš jų, galite pakeisti ir savo gyvenimą.

Kaip nustatyti bagua taškus, žiūrėkite vaizdo įraše (anglų k.):

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla