Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Nori sužinoti apie žmogaus charakterį - pažiūrėk ką jis valgo PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Irma Peldė | 2012 m. sausio 22, Sekmadienis, 06:16

Kokius patiekalus dažniausiai renkasi žmogus, apie kurį nori sužinoti šį tą daugiau? Tai, kas yra jo lėkštėje, dažniausiai parodo ir tai, ko iš jo gali tikėtis gyvenime!

Makaronai. Makaronų patiekalus dievinantys žmonės praktiški, jie neskrajoja padebesiais, išsiskiria racionalumu ir konkretumu. Tiesa, jie nesistengia daug mąstyti, nelinkę analizuoti savo poelgių. Noriai bendrauja, mėgaujasi gyvenimu, dažnai atviri, ekstravertiški.

 

Mėsa. Tvirti, gyvybingi žmonės, turintys didelių ambicijų. Kad įgyvendintų savo troškimus jie pasirengę viskam, veikiausiai nepaisys kitų žmonių interesų, karjeros ar asmeninės laimės sieks per kitų galvas. Šiems žmonėms vertėtų išmokti pažaboti savo egoizmą, dažniau pagalvoti jei ne apie visą žmoniją, tai bent jau apie savo draugus ir artimuosius.

 

Daržovės. Paprasti, tiesūs ir atviri žmonės. Tai anaiptol nereiškia, kad jie paviršutiniški ir nuobodūs. Po išoriniu jų paprastumu slypi daugybė netikėtų charakterio bruožų. Tačiau kad juos pažintum, būtina su šiuo žmogumi susidraugauti artimiau.

 

Saldumynai. Tai draugiški, linksmi, mėgstantys bendrauti žmonės. Jie greitai pelno aplinkinių simpatijas, patys netrunka prisirišti prie žmonių – draugų, mylimųjų. Jie nuolat jaučia naujų emocijų alkį, kurį patenkinti gali tik bendravimas.

 

Delikatesai. Išskirtinius gurmaniškus delikatesus dievinantys žmonės moka save kontroliuoti. Jų skoniui sunku įtikti. Stiprios asmenybės, deja, dažnai iškeliančios savo ego aukščiau kitų. Tačiau iš tikrųjų jų polinkis vadovauti dažnai tėra skraistė, slepianti baimę būti įskaudintam, nesuprastam.

 

Vaisiai. Taktiški, jausmingi žmonės. Jiems būdingas subtilumas, romantiškumas. Jie lengvai pažeidžiami, labai bijo likti nesuprasti. Tačiau atkakliai laikosi savo nuomonės ir nuolat ją reiškia vis nerimaudami, kad ankstesniuose pasisakymuose liko ne iki galo suprasti, galbūt netiksliai verbalizavo savo mintis.

 

Šaltinis: eli.lt

 


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla