Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Išprievartautos ir sudegintos mergaitės šeima reikalauja mirties bausmės žudikams PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. rugsėjo 25, Trečiadienis, 08:59
Išprievartautos ir automobilio bagažinėje sudegintos nepilnametės artimiesiems lig šiol sunku patikėti, kad nuo šeštadienio negrįžtančios merginos nebėra tarp gyvųjų. Jie nebuvo iškviesti atpažinti žuvusiosios kūno – liepsnos jį taip suniokojo, kad atpažinti nebėra ko. Merginos tapatybė bus nustatyta tik pagal DNR testus.
Tapatybę nustatys DNR

„Nežinau, kokia bausmė atpirktų tokį nusikaltimą. Pririšti prie medžio, kad neuždustų, ir padegti“, – brutaliems žudikams linki išprievartautos ir automobilyje sudegintos septyniolikmetės Evelinos močiutė Elvyra Subienė. Apie tai rašo „Sekundė“.

Apie klaikią tragediją jai šeštadienį, apie 8.30 val., pranešė į namus Molainiuose atvykę policijos kriminalistai.

Artimiesiems lig šiol sunku patikėti, kad nuo šeštadienio negrįžtančios merginos nebėra tarp gyvųjų. Jie nebuvo iškviesti atpažinti žuvusiosios kūno – liepsnos jį taip suniokojo, kad atpažinti nebėra ko. Merginos tapatybė bus nustatyta tik pagal DNR testus.„Labai skaudu, kad pusę valandos ji šaukėsi pareigūnų pagalbos telefonu, bet jai nesugebėjo padėti. Kokia drąsi buvo mergaitė, jei gimdama pasirinko tokį gyvenimo kelią. Galbūt jos auka reikalinga tam, kad išgelbėtų kitų gyvybes. Gal dabar kas pasikeis?“ – viliasi E. Subienė.

Artimieji neabejoja, kad Evelina buvo pagrobta. Komunikabili septyniolikmetė vengė nepažįstamų kompanijų ir savo noru į už save vyresnių vyrų automobilį, vėliau jai tapusiu mirtinais spąstais, tikrai nebūtų sėdusi.

Planavo išvykti į Angliją


Anot E.Subienės, mergaitė turėjo didelių planų. Rugsėjo 9-ąją Evelina pasiprašė išbraukiama iš V.Žemkalnio gimnazijos moksleivių sąrašų. Septyniolikmetė ketino toliau mokytis suaugusiųjų mokykloje, kad galėtų išvažiuoti padirbėti į Angliją. Ten gyvena jos jaunesniojo brolio krikštatėviai, auginantys dukrą, Evelinos bendraamžę. Lietuvoje įgijusi brandos atestatą mergina planavo mokslus tęsti irgi užsienyje.

„Ji buvo labai imli, gabi, orientuota, todėl mokykloje kartais nuobodus kartojimas jai buvo neįdomus“, – pasakojo močiutė.


Jaunutė mergina jau žinojo darbo skonį. Evelina sugebėjo ne tik pasidaryti manikiūrą. „Ji geriausiai man leisdavo vaistus, darydavo masažą“, – pamena E. Subienė.

Močiutę žavėjo anūkės darbštumas. Nors septyniolikmetė augo tvarkingoje, rūpestingoje ir finansiškai normaliai besiverčiančioje šeimoje, mergaitė troško pati užsidirbti. Per vasarą rajono ūkininko laukuose skynė braškes – kas dieną važiuodavo į darbą tuo pačiu keliu, kuriuo ją šeštadienio paryčiais paskutinį kartą, jau bagažinėje, vežė žudikai.

„Ji labai mylėjo šeimą. Užsidirbusi pinigų duodavo ir broliukui, o pati svajojo susitaupyti pinigų kelionei į Angliją“, – pamena E. Subienė.

Septyniolikmetės troškimui pamatyti pasaulį nebuvo lemta išsipildyti.

Du už grotų, trečias laisvėje


Sveiku protu nesuvokiamu nusikaltimu – septyniolikmetės išprievartavimu ir nužudymu sudeginant mašinos bagažinėje – įtariamiems Panevėžio rajono Krekenavos gyventojui 22-ejų Devidui Antanaičiui ir jo bendrui, dešimt metų vyresniam panevėžiečiui Juliui Jokubaičiui, teismas skyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą trims mėnesiams.

Trečiasis sulaikytas įtariamasis, Juliaus jaunesnysis brolis 21-erių A. Jokubaitis, vakar išleistas į  laisvę. Jam skirta švelniausia kardomoji priemonė – pasižadėjimas neišvykti ir periodiškai registruotis policijoje.

Manoma, kad žiaurumu Lietuvą sukrėtusiame nusikaltime A. Jokubaitis nedalyvavo. Į teisėsaugos akiratį jaunuolis pateko, nes įtariamieji žudikai auką vežė, o vėliau sudegino A. Jokubaičiui priklausančiame automobilyje „VW Passat“. Jaunuolis mašiną buvo įsigijęs vos prieš porą dienų iki siaubingo nusikaltimo.


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla