Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Lemtingi žodžiai prieš mirtį: šiandien mane nužudys, žinokit – aš mėgau baltas rožes PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. rugsėjo 14, Penktadienis, 07:07

Šiaulių apygardos teismas atvertė septyniolikmetės Nedos nužudymo bylą. Teisiamųjų suole – Š. Šalkauskio gimnazijos mokinės Viktorija Vaitiekaitytė bei Viktorija Lietuvninkaitė. Abi devyniolikmetės.

Juokaudama apie mirtį septyniolikmetė Neda net neįtarė, kad eina į pasalą, o į ją viliojančios bendramokslės V. Vaitiekaitytė ir V. Lietuvninkaitė jau paruošusios kraupią kruviną puotą. „Šiandien po pietų eisiu susitikti su Viktorija Vaitiekaityte“, – praeitų metų liepos 14-osios rytą kompiuteriu susirašinėdama su savo bendramoksle Agne tokią žinutę nusiuntė septyniolikmetė šiaulietė Neda.

Perskaičiusi Agnė tiesiai paklausė – gal Neda sukvailiojusi? Juk Šiaulių S. Šalkauskio gimnazijoje, kurioje jos visos trys kartu mokėsi, V. Vaitiekaitytė garsėjo kaip „šizė“. V. Vaitiekaitytė, kurią visi vadino Vika, išsiskyrė iš bendraamžių būrio ir tuo didžiavosi. Ji dievino ne tik juodus drabužius, auskarus, tatuiruotes, bet ir niūrią muziką, taip pat vakarėlius su panašios pasaulėžiūros jaunimu, o ten apsvaigusi vapaliodavo apie mirtį bei savižudybes. Vika į gimnaziją ateidavo plaukus nusidažiusi juodai ir piktai iš padilbų žvelgdavo į bendraamžius.

 

Pranašingi juokai Neda Račkauskaitė nebuvo V. Vaitiekaitytės draugė. Greičiau atvirkščiai. Vika nepatikliai šnairavo į Nedą, kartą netiesiogiai net pagrasino, todėl Agnė ir klausė, ką draugė pametusi pas „piktąją šizę“. Atrašiusi, kad paprasčiausiai pasirinksianti „pletkų“, atsisveikindama N. Račkauskaitė Agnei juokais parašė šiandien būsianti nužudyta. Humoro jausmo nestokojanti Agnė pasiūlė mirties proga dailiai apsirengti. „Jei kas, aš mėgau baltas rožes, – baigė susirašinėti Neda. Tada išjungė kompiuterį, įšoko į juodus džinsus ir užsimetė juodą striukę. Močiutei, kuri tomis dienomis gyveno tėvų bute, ji pasakė iš draugų grįšianti vakare ir išskubėjo į miestą. Juokaudama apie savo mirtį ir baltas laidotuvių rožes Neda net neįtarė, jog iš tiesų išpranašavo savo mirtį – jau po trejeto valandų jos nebebus...


Motinos nuojauta

 

Nedos motina Dalia Račkauskienė teisme liudijo, kad dukros dingimo dieną ji su savo vyru, tolimųjų reisų vairuotoju Vytautu Račkausku, buvo išvykę į užsienį. Kad 17 metų dukra neliūdėtų namie viena, D. Račkauskienė buvo paprašiusi savo motinos Bronislavos pagyventi jų bute ir palaikyti anūkei kompaniją. Liepos 14-ąją sutuoktiniai Račkauskai jau važiavo namo. D. Račkauskienė kas kelios valandos skambino Nedai ir labai sunerimo, kai po pietų dukra nustojo atsiliepti. Moteris nedelsdama paskambino savo motinai ir paprašė ko nors imtis. Močiutė nuskubėjo į artimiausią prekybos centrą papildyti savo mobiliojo telefono sąskaitos.

„Eidama į parduotuvę pastebėjau dvi tamsiai apsirengusias merginas su dviračiais. Jos vežė kažkokius maišus. Vėliau, atskleidus nusikaltimą, supratau, kad, be abejonės, mačiau savo anūkės žudikes, vežančias paslėpti jau sudorotą, supjaustytą Nedos kūną... Tik tada man ne tai rūpėjo“, – jaudindamasi teisme pasakojo žilagalvė nužudytosios močiutė.

Kliedesiai internete

 

Pasak tėvų, jųdviejų vienturtė Neda niekada nelakstė į klubus, neprapuldavo vakarais, todėl dar prieš parvažiuodama į Lietuvą Nedos motina telefonu sukėlė giminaičius bei Nedos draugus ant kojų. Jau po vidurnakčio žmonės kreipėsi į policiją. Grįžusios namo D. Račkauskienės miegas, žinoma, neėmė. Kompiuteryje ji patyrinėjo, su kuo internetu bendravo dingusi dukra. „Aš pakraupau „Facebook'e“ pamačiusi, kad Nedos bendramokslė V. Vaitiekaitytė internete platina filmuką, kaip ji skrodžia gyvą varlę, – liudijo D. Račkauskienė, kuriai netekus vienturtės dukros rimtai pašlijo sveikata. – Giriasi mėgstanti skausmą, kapinėse gėrusi, kol nugriuvusi. Žodžiu, kliedesiai“. Baugino skalpeliais Motina prisiminė ir keistą incidentą, nutikusį pusmetį prieš tragediją.

 

Neda motinai papasakojo, jog pernai vasarį gimnazijoje per pertrauką V. Vaitiekaitytė pasikvietė N. Račkauskaitę pasikalbėti. Pirmiausiai Vika parodė dėžutę naujų skalpelių ir pridūrė, kad jais su malonumu paskerstų visus priešus bei „tuščius žmones“. Po to Viktorija ėmė kamantinėti, kas Nedą sieja jų bendraklasiu Jonu Tamučiu. N. Račkauskaitė su juo žiemą buvo trumpai draugavusi, bet kai charakteriai nesutapo, o vaikinas nepasiklausęs iš Nedos piniginės pasiskolino 20 litų, draugystė nutrūko.

 

Tuomet prie J. Tamučio priskreto V. Vaitiekaitytė. Per tą pokalbį ji Nedai bandė vaidinti pavydo priepuolį, bet, išgirdusi, kad Neda į jos kavalierių nebepretenduoja, su savo skalpeliais pasitraukė. Tačiau ir J. Tamutis veikiai pasitraukė ir nuo V. Vaitiekaitytės – pradėjo draugauti su geriausia jos drauge Viktorija Lietuvninkaite, kuri irgi garsėjo ne itin stabilia psichika. Ši gimnazistė irgi mėgo rengtis ir dažytis plaukus juodai, į kūną vertis auskarus – jų turėjo dešimtis. Laisvalaikiu V. Lietuvninkaitė kūrė primityvias eiles apie mirtį, fotografavo save arba peilius, ištepliotus kraujo spalvos pomidorų pasta. Savo kūrybą platino internete ir pasirašinėjo Fobijos pseudonimu, tad jai veikiai prilipo tokia pravardė

 Mėgavosi nuogybe

 

Kartą V. Lietuvninkaitė internete išplatino nuotraukas, kuriose ji buvo nusifotografavusi nuoga. Tiesa, be galvos, bet lengvai atpažįstama iš specifinių tatuiruočių. Iki valiai pasijuokę bendraamžiai apie tai pranešė klasės auklėtojai, o pastaroji – V. Lietuvninkaitės motinai. Bet kas iš to – duktė pareikalavo motinos nesikišti į jos privatų gyvenimą, ir tiek. „Akistatos“ žiniomis, abi Viktorijos buvo praradusios emocinius ryšius su namiškiais, juos šokdino ir šantažavo. Dėl pelnytų priekaištų abi moksleivės keldavo isterijas, grasindavo nusižudysiančios, tad abiejų motinos puoselėjo viltį, kad ilgainiui dukros išaugs, ateis į protą. Tačiau įvyko atvirkščiai. Nesiliaudamos nuolat kalbėtis apie mirtį, veikiamos tablečių ir alkoholio kokteilio, kurį abi mėgo, Vika su Fobija galutinai pasiklydo tarp savo juodų makabriškų kliedesių ir tikrovės.

 

 Naikino priešingybę?

 

Taigi galiausiai abi juodosios draugės sumanė... ką nors nužudyti! Tam būtų tikęs jas abi metęs J. Tamutis, bet merginos vyruko juk neįveiktų, tad buvusio kavalieriaus kandidatūrą atmetė. Tada V. Vaitiekaitytė su V. Lietuvninkaite nutarė sunaikinti Nedą. Už ką? Atrodo, kad jiedvi pačios nelabai žino. Gal dėl to, kad Neda buvo abiejų Viktorijų priešingybė. Negerianti kapinėse iki apsivėmimo, nerūkanti, nekliedinti apie mirtį, puikiai sutarianti su tėvais, mėgstanti linksmą muziką, turinti daug draugų.

 

Teisme abi žudikės pareiškė parodymus duosiančios paskutinės, kai bus išklausyti visi liudytojai. Tad prokurorui beliko paskelbti kaltinamąjį aktą. Jį skaitant salė sėdėjo nuščiuvusi. Nustatyta, kad iš pradžių V. Vaitiekaitytė su V. Lietuvninkaite Nedą kvietė į kažkokį apleistą „bunkerį“, kur tikriausiai būtų iki valiai pasimėgavusios krauju ir kankinimais. Tačiau N. Račkauskaitė pareiškė ten neisianti. Tada Vika su Fobija Nedą atsiviliojo į laikinai ištuštėjusį V. Vaitiekaitytės močiutės butą, esantį Šiauliuose, Tilžės gatvėje. Pamelavo parodysiančios gražių auskarų, o vietoj jų pasidėjo žudymo bei pjaustymo įrankius...

Kraupi egzekucija

 

Kai apie trečią valandą popiet Neda įėjo į pragaištingąjį butą, V. Vaitiekaitytė jai ant galvos užmetė maišą, ir abi Viktorijos ėmė bendramokslę daužyti per galvą. Kas buvo toliau, kraupu būtų net rašyti... Galiausiai abi išgamos skalpeliais, peiliais ir pjūklu Nedai nupjovė galvą, o kūną supjaustė dalimis. Nežinia, ką jaunosios kraugerės planavo toliau, nes kelis žmogienos gabaliukus... pasidėjo į šaldytuvą. Likusias kūno dalis abi žudikės sudėjo į plastikinius maišus, dviračiais išvežė į dykynę prie Nedos tėvų daugiabučio ir išmėtė pakrūmėse. Taip pasistengė, kad rankos ir dalis kūno taip ir liko nesurasta. Melagingos žinutės Nužudytosios draugė Gintarė V. teisme papasakojo, kaip žmogžudės slėpė savo nusikaltimą. Liepos 14-osios vakare jiedvi iš Nedos telefono Gintarei pasiuntė žinutę, kad atseit Šiauliuose, Gegužių gatvės 21-ajame name, esąs „plotas“, tad atseit Neda einanti į „satanistų vakarėlį“. Netrukus Gintarė gavo dar vieną žinutę: neva tame bute geriantys ne satanistai, o vieni „skinai“ (agresyviu elgesiu garsėjantys skustagalviai nacionalistai).

 

Žudikės naiviai tikėjo, kad žinutės apgaus artimuosius, tačiau nuvykę prie to Gegužių gatvės namo artimieji rado tik parduotuvę. Įtarimai, kad Vika bei Fobija meluoja, stiprėjo. Vos po paros V. Lietuvninkaitė palūžo ir motinai viską prisipažino. Pakraupusi moteris nedelsdama dukrą nuvežė į policiją. Ši moteris jau liudijo ir teisme, tik jos prašymu tai vyko už uždarų durų. Belieka laukti abiejų žudikių parodymų – juos, tikėtina, jiedvi duos spalį. Kol kas teisiamųjų motinos ir advokatai bando teismą paveikti privačiomis psichiatrų pažymomis, kad ir V. Vaitiekaitytė, ir ypač V. Lietuvninkaitė, esančios nepakaltinamos psichinės ligonės. „Akistata“ būtinai apie tai dar papasakos.

 

Balsas.lt

 

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
Christy Walton   |2019-11-18 19:37:29
Ieškote skolų konsolidavimo paskolos, neužtikrintos paskolos, verslo
paskolos, hipotekos paskolos, paskolos automobiliams, studentų paskolos,
asmeninės paskolos, rizikos kapitalas ir kt.! Aš esu privatus skolintojas,
teikiu paskolas įmonėms ir asmenims, kurių žemos ir pagrįstos 2% palūkanų
normos. El. Paštas: christywalton355@gmail.com
Lydia  - how i got my ex back   |2019-08-07 13:44:01
Aš vertinu DR SUNNY už jo geranorišką darbą, padarytą už mane. Aš buvau
atskirtas nuo vyro per pirmąjį leidimą ir buvo labai blogai, nes vaikams
trūko tėvo, o aš buvau vieniša, buvau jam pareikšta. atleisti man už tai,
ką padariau, jis atsisakė mano skambučių ir niekada neatsakė į mano
žinutes, tai buvo labai niokojantis. bet tikiuosi, kad jis labai greitai grįš
pas mane. lankėsi pas kelis dvasinius gydytojus ir jie negalėjo jo
sugrąžinti pas mane, tačiau vieną vakaro vidurį pamačiau tinklaraštininko
komentarą, kuriame rašoma, kad DR SUNNY padėjo daugeliui žmonių. Aš
žinojau, kad jis man padės. jam parašė, jis man atsakė ir papasakojo, kaip
jis išreikš vudu meilę man, o mano vyras grįš po 48 valandų. ir taip mano
vyras grįžo per 48 valandas. pasikalbėkite su DR SUNNY šiandien: whatsapp
+2349030731985 el. paštas: drsunnydsolution1@gmail.com
jones  - how i got my ex back   |2019-08-07 13:43:08
KAIP ATSIRADO MANO VYKDYTOJO GRĮŽDAMAS PAGAL REALIĄ IR VEIKSMINGĄ SPRENDIMĄ
NUO DR. Sunny Maniau, kad daugiau jo nematysiu, kol nesutikau ponios, vadinamos
Maria, kuri papasakojo apie burtininką, vadinamą Dr.Sunny, ji man pateikė
savo el. Pašto adresą ir mobiliojo telefono numerį. Aš susisiekiau su juo ir
jis mane patikino, kad per 48 valandos mano vyras grįš pas mane. Per mažiau
nei 48 valandas mano vyras grįžo prašydamas atleidimo sakydamas, kad tai
velnių darbas, todėl iki šiol stebiuosi šiuo stebuklu, negalėjau
įsivaizduoti, bet kai tik burtai buvo išduoti, aš pastojau ir pagimdžiau
savo trečiąjį vaiką. Jei jums reikia pagalbos iš jo, galite susisiekti su
juo el. paštu: drsunnydsolution1@gmail.com Arba „WhatsApp“ arba
paskambinkite jam dabar: +2349030731985
.
Dr.Sunny taip pat gydo:
1. ŽIV /
AIDS
2. HERPES 1/2
3. VĖŽYS
4. ALS (Lou Gehrig liga)
5. Hepatitas B
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla