Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Laisvos darbo vietos Telšiuose 05-18 PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. gegužės 18, Penktadienis, 13:38
Dėmesio! Dėl laisvos darbo vietos visada kreipkitės į darbdavį, kurio kontaktai nurodyti prie konkretaus darbo skelbimo, arba į Telšių darbo biržą adresu: S.Daukanto g. 64, Telšiai, tel. pasiteiravimui: +370 444 60415.

Šiuo metu reikalingi:

Mėsos išpjaustytojas - UAB PALINK.
Darbo pobūdis: Pamaininis darbas mėsos gaminių ceche. Vykti adresu Plungės g. 4, kreiptis į vedėją Almą Glodenienę, skambinti numeriu +37044472382.

 

Siuvėjas, UAB "Rubeta", Darbo pobūdis: Reikalingas siuvimo technologas ir siuvėjos darbui overloku siuvimo ceche. Vykti adresu Pramonės g. 17e

Sąmatininkas (-ė), UAB „Vėtrūna“. Darbo pobūdis: inžinerinių tinklų (vandentiekio, šilumos tiekimo, vėdinimo, nuotekų šalinimo) specialiųjų dalių ekonominiai skaičiavimui; inžinerinių tinklų (elektros, nuotolinio ryšio (telekomunikacijų) linijos, apsauginės ir gaisrinės signalizacijos, automatizavimo, elektrifikacijos ir silpnųjų srovių) specialiųjų dalių ekonominiai skaičiavimui. CV siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

Teisininkas (-ė), UAB „Vėtrūna“. Darbo pobūdis: įvairių sutarčių ir kitų dokumentų ar raštų rengimas; bendrovės darbuotojų konsultavimas teisiniais klausimais; procesinių dokumentų rengimas ir bendrovės interesų atstovavimas įvairiuose teisiniuose ginčuose. CV siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

Nekvalifikuotas ūkio darbininkas, UAB „Garskov“. Nuolat ieškome įvairių žemės ūkio sričių specialistų (darbuotojų su patirtimi) bei darbuotojų, norinčių dirbti žemės ūkyje (miškininkystės, augalininkystės, daržininkystės srityse). Šiuo metu renkamas bendras darbuotojų rezervas. CV siųsti el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

Sandėlio pamainos vadovas(-ė) mokantis vokiečių k. UAB TROMINA.
Darbo pobūdis: UAB „Tromina“, priklausanti koncernui „MG Baltic“, yra viena didžiausių logistikos kompanijų Lietuvoje savo veiklą vykdanti daugiau nei 10 metų. Bendrovės „Tromina" veikla - kompleksinių logistikos sprendimų paslaugų teikimas, apimantis plačiai vartojamų prekių sandėliavimą, jų paruošimą prekybai bei pristatymą į mažmeninės ir didmeninės prekybos taškus Baltijos šalyse. Darbo aprašymas:
Darbuotojų grupės darbo organizavimas, darbų ir funkcijų paskirstymas;
Užduočių vykdymo kontrolė;
Darbuotojų gyvenamųjų patalpų priežiūra;
Bendravimas su vadovais Lietuvoje ir Vokietijoje;
Dokumentacijos, susijusios su darbuotojais, administravimas;
Darbuotojams kylančių klausimų sprendimas.

Reikalavimai:
Gebėjimas organizuoti darbus ir deleguoti užduotis;
Geros vokiečių kalbos žinios;
Atsparumas stresui ir gebėjimas operatyviai priimti sprendimus;
Atsakingumas, sąžiningumas, noras dirbti, mokytis ir tobulėti.
Naudingi įgūdžiai:
Darbo patirtis logistikos, sandėliavimo srityje;
Vadovaujamo arba vadybinio darbo patirtis

CV siūsti el. paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

Pagalbinis darbininkas UAB "Saustos prekyba"
Darbo pobūdis: Pagalbiniai statybų darbai (trinkelių klojimas, stadiono dangos tvarkymas) Telšių stadione. Darbas terminuotas. Pageidaujami fiziškai stiprūs. Prieš vykstant su rekomendacija paskambinti ir susitarti dėl susitikimo laiko ir vietos. Skambinti Tomui Bazarui  +37068554491   

 

Plastikinių langų ir durų montuotojas UAB "Modernios idėjos".
Darbo pobūdis: Darbas Telšiuose, reikalinga patirtis. Vykti adresu L.Giros g. 13, 9-12 ir 13-17 valandomis.

 

Žemės ūkio technikos pardavimų vadybininkas UAB "AGROTEKA".

Darbo pobūdis: Žemės ūkio technikos ir įrangos pardavimas ūkininkams, žemės ūkio bendrovėms ir įmonėms. Darbas - mobilus.
Aktyvi naujų klientų paieška bei naujų kontaktų užmezgimas;
Kontaktų su esamais klientais palaikymas;
Komercinių pasiūlymų ruošimas, derybų su klientais vedimas ir atsiskaitymų administravimas.
www.agroteka.lt
CV siųsti el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

Pardavėjas - konsultantas UAB "Mobilios visatos telekomunikacijos".
Darbo pobūdis: Esamų klientų išlaikymas ir naujų klientų paieška, prekių pardavimas bei užsakymas.
CV siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai   

 

Prekių priežiūros vadybininkas, UAB Tomorrow's Trends & Tools.

Darbo pobūdis: Darbo pobūdis: prekių priežiūra prekybos centruose, prekių užsakymas, užsakymų derinimas su tiekėjais, pristatymas, šiek tiek krovos darbų. Būtinas kompiuterinis raštingumas, nuosavas kompiuteris ir automobilis. CV siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
        

 

Plungės teritorinės biržos Telšių skyrius skelbia šias neužimtas darbo vietas, apie kurias daugiau sužinosite paskambinę telefonu 8 444 60683.

 

Telšių darbo biržos informacija

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla