Samsung telefonų privalumai

Samsung – visiems puikiai žinomas elektronikos prekinis ženklas, kuris pirmauja išmaniųjų telefonų gamyboje. Lygiai taip pat Samsung yra ir kitų elektronikos prietaisų lyderis. Daugeliui vartotojų kyla klausimas, kuo tokie telefonai, kaip, pavyzdžiui, Samsung Galaxy skiriasi nuo kitų išmaniųjų ir kokius pranašumus jie turi?

Niekam ne paslaptis, kad Android operacinė sistema yra pati populiariausia pasaulyje. Samsung prekinio ženklai telefonai taip pat gaminami su šia operacine sistema, tuomet, kodėl jie pranašesni už kitus modelius, kurie taip pat dažniausiai kuriami su Android?

Samsung pirmąjį savo Android telefoną išleido dar 2009 metais. Šis Pietų Korėjos prekinis ženklas daugumą įrenginio komponentų gamina pats, kai tuo tarpu kitos bendrovės yra priklausomos nuo kitų. Be to Samsung telefono modeliai laikomi vienais patikimiausių, kai įvairūs kiti kiniški telefonai toli gražu ne – jie dažnai gali būti sekami programišių.

Samsung telefonai labai populiarūs, todėl prireikus remonto paslaugų – jas tikrai nesunkiai rasite. Pavyzdžiui, https://phonefix.lt/samsung-telefonu-remontas/. Dauguma servisų kuo puikiausiai specializuojasi šių telefonų remonto darbuose, nes tai gerai žinomas prekinis ženklas, užsitarnavęs savo vietą rinkoje, todėl net ir atsargines dalis surasti nesunku.

Kokius privalumus suteikia Samsung telefonai:

  •         Patogus aptarnavimas. Šie telefonai labai populiarūs. Juos galima įsigyti kiekviename salone, su tinkama garantija, todėl po įsigijimo galima būti ramiems. Iškilus bet kokiems klausimams – pagalba jums bus visada prieinama.
  •         Kokybiška techninė įranga. Samsung telefonuose naudojama tik pažangi aparatinė įranga. Visus pagrindinius komponentus gamina pats prekinis ženklas, tai yra ekranus, baterijas, atminties lustus, RAM, įvairius jutiklius, procesorius ir kita. Kai viskas ruošiama vienoje vietoje, galima tikėtis maksimalios kokybės.
  •         Naujausios technologijos. Joks kitas prekinis ženklas nepristatė tokių modernių bei įdomių telefonų, kaip Samsung. Šiuo metu galima įsigyti net ir sulenkiamą išmanųjį telefoną (Samsung Galaxy Z Flip). Samsung visada vienu žingsniu lenkia savo konkurentus ir siūlo vartotojams neeilinio dizaino išmaniuosius telefonus. Be to šis prekinis ženklas siūlo ir tokias technologijas, kaip atsparumas vandeniui ir belaidis įkrovimas.
  •         Papildoma apsauga. Samsung telefonuose yra įdiegta „Knox Security“ apsauga, dėl kurios jūsų visi asmeniniai duomenys (Pin kodai, pirštų antspaudai) yra patikimai saugomi.
  •         „Find My Mobile“ paslauga. Telefono vagystės ar pametimo atvejais galėsite nesunkiai surasti savo įrenginį. Tereikia savo telefone būtų prisijungus prie Samsung paskyros.