Ilgiausio Lietuvos bučinio maratonas tęsėsi lygiai 18 valandų

Konkurse „Ilgiausias Lietuvos bučinys su Listerine“ triumfavo vilniečiai – devyniolikmečiai studentai Karolis Zaleckas ir Ieva Pranskevičiūtė. Tris ketvirtadalius paros lūpų vienas nuo kito nepaleidusi pora teigė tikėjusi savo pergale.

Norą dalyvauti konkurse buvo pareiškę per 20 porų, tačiau lemtingą penktadienio vakarą dėl kelionės į Ispaniją dviems nepabūgo varžytis 8 ištvermingiausios poros.

 

Konkursas prasidėjo 18 val., o pirmoji pora dėl taisyklių pažeidimų – nutrūkusio bučinio –  krito jau po pusvalandžio nuo starto. Ankstų rytą dėl ištvermingiausios ir aistringiausios poros vardo dar kovojo penkios poros. Palaikyti kai kurių porų susirinko ir jų artimieji – šeimų nariai ir draugai.

 

13 valandų ribą pavyko perkopti trims poroms. Pirmoji iš trijų finalistų krito ir trečiąją vietą iškovojo Gerdos Žemenskaitės ir Andriaus Morozovo pora. Įdomu tai, kad vaikinas besibučiuodamas vidurnaktį sulaukė savo 22-ojo gimtadienio – vilnietis juokavo, kad šio gimtadienio jis ilgai nepamiršiąs.

 

Nugalėtojų vardai sprendėsi kovoje tarp kauniečių Vidos Vilkaitės ir Valdo Baranausko bei vilniečių I. Pranskevičiūtės ir K. Zalecko. Žvelgiant į juos, nebuvo galima įtarti, jog porelės bučiuojasi jau daugiau nei 15 valandų – abi buvo judrios, visą šį laiką sugebėjo ne tik išstovėti ant kojų, tačiau ir šokti pagal muziką, mosikuoti rankomis ar net trumposiomis SMS žinutėmis organizatoriams perduoti užsakymus savo mėgstamoms dainoms.

 

Tačiau po 18 valandų bučinių 5 minučių pertraukėlė, kurias dalyviai gaudavo kas valandą, buvo lemtinga – kauniečių porelė nusprendė, kad jiems nebeužteks jėgų varžytis dėl ilgiausio bučinio nugalėtojų vardo, ir pasitraukė iš konkurso. Ištvermingesni pasirodė vilniečiai Ieva ir Karolis, kurie šypsojosi net ir po 18 valandų be miego bei be poilsio.

 

„Labai seniai norėjau aplankyti Barseloną, o kadangi renginio organizatoriai už ilgiausią bučinį pasiūlė kelionę į Ispaniją, net negalvodami nusprendėme išbandyti savo jėgas.  Tiesą pasakius, neabejojau, kad mes galime laimėti. Sunkiausia buvo po pirmų šešių valandų, vėliau viskas susitvarkė ir jau nebejautėme jokio nuovargio. Manau, kad šį malonumą tikrai dar galėčiau pratęsti keletą valandų“, – sakė K. Zaleckas.

 

I. Pranskevičiūtė ir K. Zaleckas iš visų porų išsiskyrė dviem dalykais – ūgio skirtumu ir energija. Nugalėtojas yra per 30 centimetrų aukštesnis už savo mylimąją, todėl jai teko bučiuotis palypėjus ant pakylos. Nepaisant to, tai netrukdė jiems visą laiką energingai šokti. Dėl to pora netruko susilaukti ir publikos simpatijų.

 

Renginio iniciatoriaus, antiseptinio burnos skalavimo skysčio „Listerine“ atstovė Jekaterina Burneikienė, kalbėdama apie ilgiausio Lietuvos bučinio rekordo organizavimą, pabrėžė, kad renginiu buvo siekiama jaunimui patrauklia forma atkreipti dėmesį į burnos priežiūros svarbą.

 

„Bučinys ir gaivus burnos kvapas  yra neatsiejami dalykai. Sumanėme patikrinti, kiek ilgai lietuviai gali bučiuotis, o šis rezultatas pranoko mūsų lūkesčius. 18 valandų ne tik išstovėti, bet dar ir šokti, mėgautis gaiviu partnerio bučiniu – čia tikrai reikia neeilinės ištvermės, o būtent tokią ir pademonstravo nugalėtojų porelė“,  – sakė J. Burneikienė.

 

„Ilgiausio bučinio su „Listerine“ konkursas vyko prekybos centre „Panorama“. Prie renginio įgyvendinimo prisidėjo Mykolo Romerio Universiteto Studentų atstovybė, organizacija „Naughty Cheese“, rytietiško maisto restoranas „Gan Bei City“.

 

PR agency „Pro Group“ informacija

 

{parasas}