Kovo 24, ketvirtadienio, horoskopas 12 zodiako ženklų

Avinas – ši diena gali būti kupina nesusipratimų. Lengva pridaryti klaidų, išprovokuoti konfliktines situacijas. Galbūt teks aiškintis dėl netikslumų dokumentuose, pateikiamoje informacijoje. Gresia sveikatos sutrikimas, tad atidžiau žiūrėkite, ką valgote.
Tauras – teks tvarkyti aibę reikalų, aiškintis santykius, juridinius nesklandumus. Verta pagalvoti apie naują bendradarbiavimą, partnerius. Tik itin nesižavėkite aplinkinių pažadais bei pasiūlymais, nes jie gali būti praktiškai nerealizuojami.

Dvyniai – šiandien pamąstykite ilgėliau prieš priimdamas svarbų sprendimą, ypač jei tai liečia finansinius reikalus. Labai svarbus kitų indėlis, tad būkite draugiškas ir dėmesingas aplinkiniams. Nenumokite ranka į kūno negalavimus.

Vėžys – tikriausiai nesiseks vienu užmoju išspręsti profesinių ar mokslo problemų, rasti esminio atramos taško. Situacija atrodys neteikianti optimizmo. Pažvelkite kitu aspektu – galbūt tai padės daug ką įvertinti kitaip.

Liūtas – profesiniuose reikaluose rimtas darbinis nusiteikimas gali padėti įveikti nemažą problemą. Tačiau jus skaudins kitų žmonių nepagarbus elgesys, nenuoširdumas, nervins neišvengiamos išlaidos. Vakaras turėtų pataisyti nuotaiką.

Mergelė – kai kurie jūsų projektai, sumanymai gali subliūkšti lyg balionai. Galite įsitikinti, kad ne viskas priklauso nuo jūsų pastangų bei gerų norų. Draugiškas perspėjimas gali būti ne „iš piršto laužtas”.

Svarstyklės – šiandien geriausia būtų apsiriboti būtiniausiais darbais. Panašu, kad jus kankins sielos nerimas. Stenkitės išlaikyti dvasinę ramybę ir nedaryti skubotų sprendimų. Neklausykite paskalų ir jų neskleiskite. Saugokitės infekcijų, alergijų.

Skorpionas – bus nelengva atsiimti paskolintą daiktą arba pats pasijusite nejaukiai dėl negrąžintos skolos. Būsite labai paveikus, todėl galite pritarti visiškai nepraktiškoms idėjoms. Būkite atidesnis, kad nepamestumėte vertingo daikto, dokumento.

Šaulys – šiandien gali tekti skubiai tvarkyti nuosavybės reikalus, spręsti buitines problemas. Galite patirti kažkieno išsisukinėjimą, susijusį su kompensacija, skola, nuoma. Ar gausite tai, ko jums stinga, priklausys nuo jūsų laimės ir kitų malonės.

Ožiaragis – šiandien galite gauti nerimą keliančią žinią, nemalonią pastabą. Pasistenkite suvaldyti savo ambicijas ir elgtis diplomatiškai. Nešvaistykite pinigų beverčiams daiktams, nepasiduokite netikusiai pagundai ir nežiopsokite kelyje.

Vandenis – nekaip jausitės dėl prieštaringai besiklostančių aplinkybių. Panašu, kad teks pakeisti kažką, atsisakyti to, kas jums ar kitiems nenaudinga, nepriimtina. Nelabai seksis spręsti ir namų ūkio klausimus, nevertėtų taisyti technikos.

Žuvys – jums sudėtinga tai suprasti, tačiau aplinkiniai nori, kad jūs būtumėte savimi. Pastaruoju metu esate užsidaręs, nieko neprisileidžiate, todėl galite patirti sunkumų bendraudami. Priimkite savo praeitį ir tik tuomet galėsite judėti į priekį. Atminkite, kad praeitis daro mus žymiai išmintingesniais.

 

Šaltinis: vytautus.com