2008 m. spalio 31 d.

305 metų diena, 44 metų savaitė.

Saulė teka 7:19, leidžiasi 16:45. Dienos ilgumas 09:26.
Mėnulio fazė – jaunatis.
Temperatūra – dieną +5 iki +7, debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas pietų, 5-9 m/s .
                     naktį +4 iki +6, debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas pietvakarių, 3-6 m/s .

Šią dieną 1904 m. suvaidintas pirmasis spektaklis lietuviškai – Keturakio komedija „Amerika pirtyje“.
Šią dieną 1517 m. Martynas Liuteris prikalė savo tezes prie Vitenbergo bažnyčios durų. Tai laikoma reformacijos Vokietijoje pradžia.

Patarimas – Kad piniginėje visada būtų pinigų, reikia į ją įdėti raudoną siūlą ar juostelę.

Nepamiršk pasveikinti – Benigną, Mastvilą, Tanvilę, Alfonsą ir Liucilę. 

Spalio 31 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:

 

 

Avinas

Jūsų norai ir ambicijos bus nemažos, norėsis pasireikšti. Jei dalyvausite masiniuose renginiuose, tikriausiai aktyviai bendrausite ir nenutylėsite savo nuomonės. Susitikime su senais bičiuliais, bendraminčiais atskleisite dar nepažintus savo bruožus.

Tauras

Jums norėsis nustebinti aplinkinius ir kolegas savo pastebėjimais, sumanymais, tačiau juose gali būti daug nekonkrečių duomenų, fantazavimų. Gali kilti ūpas išlaidauti, puošti vaikus, keisti įvaizdį. Nepersistenkite koketuodami darbe – tai gali pasirodyti nesubtilu.

Dvyniai

Diena gana palanki bendravimui su įtakingais asmenimis, projektų pateikimui. Kalbos suksis apie studijas, tolimas keliones, gal teks ruoštis kažkur vykti. Šiek tiek nerimą kels padidėjusios išlaidos ir sumažėjusios pajamos. Trūks vidinio komforto, o tai stengsitės kompensuoti išoriniais malonumais.

Vėžys

Galvosūkių galite turėti per finansinius formalumus. Tikriausiai teks mokėti mokesčius, grąžinti skolas, sudaryti arba nutraukti nuomos ar komercinę sutartį, parduoti arba įsigyti vertingą daiktą. Nieko neatidėliokite, bet pernelyg nerizikuokite.

Liūtas

Galite tikėtis partnerių paramos bei supratimo. Pasinaudokite jų pagalba ir patarimais, jeigu teks spręsti nesutarimus su kitais žmonėmis. Kita vertus, neatsisakykite išpildyti ir vieną kitą antrosios pusės pageidavimą, būkite dosnesni, antraip neduodami prarasite daugiau nei duodami.

Mergelė

Jei su kažkuo nesutariate, ieškokite naujų bendravimo būdų, koreguokite strategiją. Pravartu daugiau dėmesio skirti savo sveikatai, mitybai, higienai bei įvaizdžio kūrimui. Būkite savikritiški, taisykite savo trūkumus.

Svarstyklės

Norėsis gyventi maloniai, prašmatniai, o tam gali prireikti veidmainystės, prisitaikėliškumo. Būtų gerai, kad pasistengtumėte įveikti kliūtis, trukdančias geriau suprasti vieniems kitus su augančia karta, mylimu žmogumi. Patartina bendra pramoga, išvyka į teatrą, koncertą.

Skorpionas

Blaivus protas gali šiek tiek veikti jūsų nuostatas, tačiau savimeilė bei turto, komforto troškimas tikriausiai ims viršų. Galimi emociškai įtempti pokalbiai su antrąja puse, draugais. Vakare aktualesni bus augančios kartos reikalai. Jausitės atsakingi už savo vaikų poelgius, mėginsite taisyti auklėjimo spragas.

Šaulys

Diena žada daugybę kontaktų. Šiuo metu gauta informacija, žinios, netgi pokalbiai su kaimynais, artimaisiais skatins karštas diskusijas. Geri santykiai, net meilės romanas gali imti klibėti dėl politinių nesutarimų.

Ožiaragis

Nors ir kaip rūpės pasinaudoti įvairiomis nuolaidomis, atsinaujinti, bet neišvaistykite visų turimų pinigų. Galvokite apie dalykus, kurie iš tikrųjų yra svarbūs, venkite skubotų sprendimų, rizikos. Stenkitės gyventi praktiškai ir ekonomiškai.

Vandenis

Jaukumo, ramybės trūkumas vidiniame bei išoriniame pasaulyje gali paskatinti nesaikingai išlaidauti, ieškoti vienadienių meilės nuotykių ir pan. Rizikuodami jūs galite netikėtai praturtėti, arba atvirkščiai, patirti rimtą nuostolį. Tik susikaupimas, ryžtas padės įveikti kliūtis, įgyvendinti planus. Susiimkite.

Žuvys

Šiandien bet kokius santykius galima lengvai sugadinti, jei nepateisinote kitų žmonių lūkesčių, vilčių. Leistis į abejotinus nuotykius neverta – nemalonumų bus daugiau nei malonumų. Pasinaudoję netikėta informacija ar net nedidelėmis užuominomis, galite išspręsti aktualų reikalą.