2010 m. Birželio 13 d. Sekmadienis

164 metų diena, 23 metų savaitė.  vasara

Saulė teka 04:42, leidžiasi 21:55. Dienos ilgumas 17:13. Jaunatis.

Oro temperatūra dieną +12 iki +14, debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas pietvakarių, 8-10 m/s. Oro temperatūra naktį +8 iki +10, debesuota su pragiedruliais, be kritulių. Vėjas pietvakarių, 2-4 m/s. 

Dienos mintis – Teisybę pasauly surasi, kaip po žeme užsikasii. (LIAUDIES IŠMINTIS) 

Sveikiname – Antanus, Kunotus, Skalves, Akvilinas.

Šiandien – Šv. Antanas, Šienapjūtė.

Dienos horoskopas:

Avinas – dėl šios dienos klaidų, rizikingų veiksmų galite netekti artimų žmonių pasitikėjimo, prarasti einamas pareigas (jei šiandien tenka dirbti). Tai gali pakenkti ir jūsų uždarbiui, tad užduotis atlikite kuo atidžiau. Būkite dėmesingesni artimiesiems, mylimam žmogui, dažniau nusileiskite.

Jautis – mažiau planuokite, pagalba (kaip ir nesėkmė) ateis iš ten, iš kur nesitikėsite, o reikalai gali pakrypti nenumatyta linkme.

Dvyniai – stebėkite jus supančius žmones, mėginkite suvokti, su kuo ne pakeliui. Tiesa, santykių aiškintis nederėtų. Stiprinkite ryšius su tais, kurie jus remia. Saugokite finansines ir romantiškas paslaptis.

Vėžys – nepasiduokite provokacijoms, nesileiskite užvaldomi įniršio ar nevilties. Venkite neapgalvotų, karštakošiškų sprendimų, bet kokių rizikingų situacijų.

Liūtas – neverta pasiduoti fatališkoms nuotaikoms, tačiau nepamirškite, kad šiuo metu optimizmui pagrindo irgi neturite. Būkite atidūs, kad neapgalvotais veiksmais nepablogintumėte padėties visose srityse.

Mergelė – galite gauti įdomių pasiūlymų, tačiau neskubėkite džiaugtis: jie nebus nei pelningi, nei kitaip naudingi. Būkite atsargesni su mažai pažįstamais ar nepažįstamais asmenimis, ypač viešosiose vietose.

Svarstyklės – reikalams tvarkyti, kelionėms ši diena visai netinkama. Tiesa, namie irgi galite jaustis sunkiai: bus nelengva rasti sau vietos, nusiraminti. Užsiimkite maloniais darbais ir nelaukite padėkos, įvertinimo.

Skorpionas – diena nebus sunki, bet nesiimkite atsakingų darbų. Netinkama proga demonstruoti šaunumą, rizikuoti turtu, garbe ar mylimo žmogaus pasitikėjimu.

Šaulys – gali pablogėti nuotaika, sveikata, bus sunkoka tvardytis. Pasistenkite užsiimti vien maloniais dalykais, nebendrauti su piktais, kerštingais, pavydžiais žmonėmis.

Ožiaragis – sutuoktinis, partneriai, net draugai gali priminti jūsų klaidas. Nepykite, dabar daug kam stigs optimizmo, objektyvumo. Taps svarbu patiems nieko nekritikuoti ir neteisti.

Vandenis – galite ne tik netekti jėgų, bet ir prarasti viltį. Tačiau tai laikinos nuotaikos, tad pasistenkite negadinti gyvenimo artimiesiems. Prastas laikas tvarkyti reikalus. Pasisaugokite vagių, melagių, neklausykite piktų kalbų apie mylimą žmogų.

Žuvys – nors šiandien jausitės smagiau nei vakar, būkite pasirengę patirti diskomfortą. Nepanikuokite dėl finansinių problemų, o nesusipratimų su artimaisiais ar mylimu žmogumi nespręskite piktuoju. Apskritai venkite bet kokių kraštutinumų.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}