2010 m. Balandžio 10 d. Šeštadienis

100 metų diena, 15 metų savaitė. 

Saulė teka 06:32, leidžiasi 20:10. Dienos ilgumas 13:38. Delčia.

Oro temperatūra dieną +7 iki +9, debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas šiaurės, 4-6 m/s. Oro temperatūra naktį +4 iki +6, debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs. Vėjas šiaurės, 2-4 m/s.

Dienos mintis – Yra knygų, kurios tik paragautinos, yra tokių, kurias geriausia praryti, ir tik nedaugelį – sukramtyti ir suvirškinti. (F. BEKONAS)

Sveikiname – Apolonijus, Mintautus, Agnas, Margaritas.

Dienos horoskopas:

Avinas – šiandienos sėkmė labai priklauso nuo jūsų žavesio ir gerbėjų palankumo. Ji bus ypač akivaizdi, jei jūsų karjera susijusi su pramogų verslu, menu, vaikais, grožiu. Tikėtina, kad gausite pakvietimą į pasimatymą, pobūvį ar šou renginį.

Jautis – sėkmę gali atnešti darbas arba santykiai, neperžengiantys jūsų dalykinio gyvenimo rėmų. Galite tikėtis svarbaus nutikimo, pokyčių darbe. Konkrečių rezultatų sulauksite iš planuotų dalykinių susitikimų.

Dvyniai – šiandien aktyviai bendrausite. Tačiau nebus lengva suprasti kitus, nes jie linkę slopinti tikruosius savo jausmus ir impulsus. Tikėtina, kad užmegsite naudingus dalykinius ryšius. O štai flirtas, romantika gali ypatingai įpareigoti.

Vėžys – tikėtinos finansinės įplaukos arba išlaidos, susijusios su partneryste, palikimu, draudimu, paskolomis. Gali kilti noras atsikratyti nereikalingų, įgrisusių daiktų ir su jais susijusių prisiminimų. Taip ir padarykite.

Liūtas – tai, kas kėlė abejonių, pagaliau vienaip ar kitaip išsispręs. Tikriausiai priartėsite prie tikslo, kuris susijęs su užsieniu arba mokslu, karjera. Iš toli gausite žinią arba sulauksite svečio.

Mergelė – profesinės, finansinės jūsų ambicijos arba susidomėjimas pasiturinčiu ar įtakingu asmeniu paskatins konkrečiai veikti ir priimti atsakingą pasiūlymą. Panašu, kad dėl to nesigailėsite.

Svarstyklės – tikriausiai nemažai nuveiksite savo ir kitų labui, aplankysite seną bičiulį arba užmegsite naują svarbią pažintį. Sugebėsite prisitaikyti ir valdyti aplinkybes, užmegzti reikalingus pokalbius.

Skorpionas – kai kuriuos nesklandumus vaizduotėje išgyvensite giliau nei iš tikrųjų to verta tikrovė. Galbūt gausite anoniminį laišką, žinutę. Daugiau dėmesio skirkite šeimos nariams. Tai padės išsaugoti jei ne šilumą, tai bent tarpusavio supratimą.

Šaulys – jūsų jausmai įgaus kiek pragmatišką atspalvį, net jei jie buvo labai romantiški. Planuosite, galvosite, ką gausite ar prarasite dėl asmens, kuris jumis domisi. Pajusite didesnę atsakomybę už vaikus, jų ateitį.

Ožiaragis – šiandien jūsų sugebėjimai, valia bus nukreipti pinigams uždirbti. Galima tikėtis naudos iš komercinės veiklos. Turbūt pavyks pasirašyti naudingą sutartį. Jei turite savo įmonę, rūpinsitės jos dizainu, darbuotojų įvaizdžiu.

Vandenis – ši diena atneš įvairių dialogų, rimtų ir nerimtų kalbų poreikį, skatins pasikeisti nuomonėmis su artimos aplinkos žmonėmis, kolegomis. Būsite nusiteikę išklausyti kitus, patarti, suteikti pagalbą artimiesiems. Jūsų įtaka sustiprės.

Žuvys – būsite globėjiški, rūpestingi, tačiau su tam tikrais išskaičiavimais. Galbūt stengsitės įtikti kažkokiam žmogui, tikėdamiesi iš jo naudos. Tikėtinos išlaidos, susijusios su namų remontu, apdaila.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}