Horoskopas pirmadieniui 07-18

Avinas – Daugybė rūpesčių gali priversti rizikuoti tvarkant turto reikalus. Bet žinokite, kad šios dienos šansai tvarkant finansinius reikalus lygūs – galite ir laimėti, ir pralaimėti. Ar galite sau leisti tokią didelę riziką?

Tauras – Nieko griežtai neplanuokite: galite sugaišti laiką nenumatytoms kliūtims įveikti. Bet kokiu atveju jūs turite puikių draugų, įtakingų sąjungininkų, kurie jausis laimingi jums padėdami.

 

Dvyniai – Pats laikas pradėti savaitgalio poilsį. Kai kas iš draugų gali išduoti jūsų paslaptį ar nušviesti apie sutuoktinio pramogas be jūsų. Taip pat galite sužinoti ir pinigų dingimo paslaptį, tikrąją nuostolių priežastį.

 

Vėžys – Gali atsiverti nežinomos galimybės jūsų verslui bei finansams, bet nepalankus laikas priimti lemtingą sprendimą: ši diena gali lemti arba didelį pelną, arba didelius nuostolius. Galimos netikėtos dovanos ir nelaukta pagalba ir, atvirkščiai, geras draugas gali atsisakyti padėti.

 

Liūtas – Galimi nesutarimai su partneriais arba sutuoktiniu: vargu ar bent vienam jūsų pakaks sveiko proto, ypač jei mėginsite skaičiuoti šeimos nuostolius ir pajamas, taip pat vertinti gerbėjų keliamą grėsmę (materialinę ir moralinę). Piniginiams ir turto reikalams tvarkyti netinkamas metas.

 

Mergelė – Būkite atidesni kelyje, net jei važiuosite visuomeniniu transportu, pasaugokite asmeninius daiktus. Mokėkite negirdėti apkalbų apie artimus žmones.

 

Svarstyklės – Rytas itin sunkus, bet nuo pusiaudienio imsite atsitokėti. Šiandien geriausia seksis darbuotis namuose, o darbe galimi rimti nesusipratimai.

 

Skorpionas – Pamažu nusiraminate, tačiau dar ne laikas ką nors keisti savo gyvenime, ypač veikloje. Nepriimkite jokių lemtingų sprendimų. Saugokite vaikus ir nesiduokite išprovokuojami jų kaprizų.

 

Šaulys – Netikėtos net ir nedidelės nesėkmės gali sutrikdyti, rimtai sugadinti nuotaiką. Nieko nauja nepradėkite, baikite tai, ką esate atidėję. Nebūkite smulkmeniški mylimo žmogaus atžvilgiu.

 

Ožiaragis – Neliūdėkite dėl nuostolių, dėl to, kad esate nesuprasti (arba suprasti tik formaliai). Būkite atsargesni su kompiuteriais, įvairia ryšio technika. Pasistenkite labiau padėti sutuoktiniui dirbant sunkius, kasdienius darbus, o kilus konfliktui nusileiskite pirmi, tai padės konfliktą įveikti.

 

Vandenis – Geriausia niekuo rimtu neužsiimti ir daugiau laiko pabūti ramioje aplinkoje. Galimas nelauktas pamirštos skolos grąžinimas.

 

Žuvys – Geriausia būti toliau nuo darbo ir namų: jums nereikalingi kontaktai nei su vadovu, nei su artimaisiais. Tiesa, sutuoktiniams būtų neblogai antrą dienos pusę pasiaiškinti nesutarimų priežastis. Beje, toli nuo namų, kelionėje, svečiuose gali užsimegzti netikėtas romantiškas ryšys.

 

Šaltinis: vytautus.com