2010 m. Gegužės 18 d. Antradienis

138 metų diena, 20 metų savaitė.  

Saulė teka 05:10, leidžiasi 21:21. Dienos ilgumas 16:11. Jaunatis.

Oro temperatūra dieną +21 iki +23, debesuota su pragiedruliais, lietus. Vėjas rytų, 4-6 m/s. Oro temperatūra naktį +13 iki +15, debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas pietryčių, 1-3 m/s. 

Dienos mintis – Neapgalvotai išsprūdusį žodį taip pat sunku sulaikyti kaip ir sviestą akmenį. (MENANDRAS)

Sveikiname – Erikus, Erdvilus, Rytes, Julitas, Venancijus.

Šiandien – Tarptautinė muziejų diena.

Dienos horoskopas:

Avinas – gerai būtų, jeigu šią dieną skirtumėte darbo reikalams, nes privalote neatidėliodami užbaigti kai kuriuos reikalus. Jeigu turite sveikatos problemų, užsirašykite pas gydytoją. Nederėtų laukti tikintis, kad negalavimas praeis savaime.

Jautis – gali tekti aiškintis santykius su antrąja puse bei dalykiniais partneriais. Nesistenkite kitų įtikinti tuo, kuo patys netikite. Būkite pasirengę koreguoti kai kuriuos planus.

Dvyniai – įmanomos permainos asmeniniuose santykiuose arba išryškės problemos, susijusios su kelione, stojimu mokytis, kūrybiniais planais. Aktuali bus ir pinigų tema. Turbūt paaiškės, kad neatsakingai išlaidavote, skolinotės.

Vėžys – seksis įgyvendinti planus, susijusius su mokslu, kultūra, užsieniu. Gali atsinaujinti svarbi pažintis. Jausitės ne iš kelmo spirti. Tačiau derėtų atkreipti dėmesį į kolegų elgesį – jūsų atžvilgiu jie gali elgtis ne itin korektiškai.

Liūtas – šiandien stokosite dvasinės pusiausvyros, o tai atsilieps jūsų santykiams su meilės ar darbo partneriais – situacija darysis įtempta. Rimčiausi nesusipratimai tikėtini dėl pinigų, skolų. Apsispręsite dėl kelionės ar studijų.

Mergelė – šiandien teks pasirūpinti daugybe reikalų. Galbūt draugai įtrauks jus į naują veiklą arba į kolektyvines pramogas. Pildysis kai kurie jūsų troškimai. Tačiau vėlai vakare patartina ramybė. Saugokite piniginę ir sveikatą.

Svarstyklės – prieštarausite patys sau, susipainiosite mintyse ir planuose, tuo sukeldami abejonių ir aplinkiniams. Jeigu imsitės aktyvios iniciatyvos ir veiksite bekompromisiškai, viskas gali pakrypti ne taip, kaip jums norėtųsi.

Skorpionas – diena bus kupina įvairios veiklos ir emocionalių kalbų. Nevengsite romantiškų intrigų, flirtų. Yra pavojus pervertinti savo jėgas ir galimybes, kitiems sukelti nepagrįstų iliuzijų. Būkite kuklesni. Pasisaugokite sukčių, manipuliatorių.

Šaulys – tikėtini rūpesčiai, susiję su nekilnojamuoju turtu, nuosavybe, transportu, ryšių priemonėmis, žiniasklaida. Nusimato kontaktai su verslininkais, tiekėjais. Nederėtų priimti spontaniškų sprendimų, nes galite kažko neįvertinti, apsigauti.

Ožiaragis – lengvai ir lanksčiai bendraudami šiandien jūs sugebėsite naudingai sutvarkyti ne vieną reikalą, susitarti dėl įvairių smulkmenų. Pavojinga rizikuoti kelyje ir reikaluose su elektra – tai gali pažeisti jūsų sveikatą, pridaryti problemų šeimai.

Vandenis – kai kuriuos norus šiandien įgyvendinti bus sunku. Galimi techniniai gedimai, šeimyniniai konfliktai. Kita vertus, atsiras trokštančių jus pralinksminti, priglausti prie širdies. Pajutę lengvą grobį, pramogą, galite pasielgti neatsakingai.

Žuvys – šiandien jus vilios nuotykiai, žaidimai. Ieškodami meilės malonumų būsite išradingi ir apsukrūs. Panašu, kad jūsų viltis pateisins patinkantis žmogus. Tačiau finansinės avantiūros gali nuvilti. Neskubėkite rizikuoti.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}