Horoskopas pirmadieniui 06-27

Avinas – Tikėtina, kad sutiksite simpatiją, gerbėją, draugą ir šauniai praleisite laisvalaikį. Gali atsinaujinti romantiškas ryšys arba užsimegs naujas aistringas romanas. Nešvaistykite vėjais pinigų ir pažadų.

Tauras – Ši diena pažadins norą tvarkytis, rūpintis grožiu, sveikata, puošti aplinką. Tam galite pakloti nemažą pinigų sumelę. Galbūt susidomėsite neįprasta veikla ar informacija. Venkite nepamatuotos rizikos, ypač jei kiltų grėsmė sveikatai.

 

Dvyniai – Diena bus prieštaringa ir daug kas priklausys nuo santykių su kitais. Geras žodis, meili šypsena tikriausiai padės įveikti bet kokį priešiškumą. Svarbiausia, nesureikšminkite savo teisybės ir nemenkinkite kitų požiūrio.

 

Vėžys – Neblogas metas mėginti atgauti skolą, įsigyti reikalingų daiktų arba juos suremontuoti, iš pagrindų apsikuopti namuose, atsikratyti nebereikalingo šlamšto. Galimos nemažos išlaidos. Tikėtina seksualinė avantiūra arba išryškės jos pasekmė.

 

Liūtas – Laisvalaikio pasiūlymas arba naujas susidomėjimo objektas gali sudrumsti sielą, pažadinti viltis. Galite sulaukti svečio iš toli arba vykti į renginį užsienyje, varžybas, konkursą. Arba tai planuosite, aptarinėsite.

 

Mergelė – Būsite energingai nusiteikęs. Stengsitės moderninti savo aplinką, buitį, įrodyti aplinkiniams ir pats sau, kad esate ne iš kelmo spirtas, kad turite išradingą skonį, darbščias rankas.

 

Svarstyklės – Galite vykti į varžybas, visuomeninį renginį. Gerai nuteiks draugų, o ypač priešingos lyties dėmesys. Ir niekas jūsų nenuvils, jei būsite draugiškas, tolerantiškas ir nesistengsite kitiems primesti savo nuomonės bei valios.

 

Skorpionas – Padidės emocinis ir psichinis jautrumas, įžvalga, gebėjimas suprasti kitus. Kažkas gali prašyti patarimo, susijusio su sudėtinga situacija. Tikriausiai sugebėsite būti naudingas ir tuo, ir kitais požiūriais.

 

Šaulys – Jūsų valioje šį bei tą padaryti, kad taptumėte turtingesnis, modernesnis, o šeimos židinys jaukesnis. Šiandien labai aktyviai sieksite naudos arba maksimalaus rezultato, jei kažką remontuojate, statote, kuriate. Tačiau pasižymėsite ir išlaidumu.

 

Ožiaragis – Puikiai seksis bendrauti su pažįstamais ir su nepažįstamais žmonėmis, noriai lankysite giminaičius, draugus, rungtyniausite, žvejosite ar kitaip aktyviai leisite laiką. Tikriausiai patirsite gerų įspūdžių, gausite intriguojančią žinią.

 

Vandenis – Šiandien geriausiai jausitės namuose, su žmonėmis, kurie jus supranta, palaiko. Jei šeimoje trūksta darnos, laimingas tikrai nebūsite. Derėtų labiau pamilti pačiam save, pradėti mankštintis, laikytis racionalios dietos.

 

Žuvys – Neskubinkite įvykių. Paisykite partnerių nuomonės, sutuoktinio pageidavimų – gal jie įžvelgia dalykus, kurių jus nepastebite? Nesivelkite į atsitiktinį flirtą, jei nesate laisvi, – ilgai turėsite problemų.

 

Šaltinis: vytautus.com