Vyrams: 15 dalykų, kurių JOS nedaro

Jos atvirauja… Ne, jos neturi kompleksų ir nesistengia pasirodyti geresnės nei iš tikrųjų yra, o tik paprasčiausiai siūlo mums atkreipti dėmesį į realią tikrovę, į abiems pusėms priimtinus santykius.

Tai yra kartais mes juos vis tik darome, ir netgi patiriame dėl to malonumą, bet ir tuomet mes suprantame, kad jie yra nerašyto „Kodekso, kaip elgtis su vyrais“ pažeidimas, o šio kodekso mes stengiamės laikytis…

Taigi… Nors ir ne visada pavyksta, bet mes stengiamės…

1. Mes neateiname susitikti su tavimi sutartu laiku.

Kad tau nesusidarytų apgaulingas įspūdis, jog mes šį susitikimą bent šiek tiek rimtai vertiname. Reikia gi tave pakankinti!

2. Mes nesibučiuojame su tavim per pirmąjį pasimatymą.

Nors, atrodytų, koks skirtumas — pirmas, antras ar penkiasdešimt penktas pasimatymas… Juk ne matematikoje laimė.

3. Mes nepasakojame apie tai, kad mūsų plaukai yra dažyti, akyse — kontaktiniai lęšiai, o krūtys — silikoniniai implantai.

Ir tikrai nesiruošiame su tavimi smulkiai aptarinėti šių faktų. Pastebėjai? Susiprotėjai? Teisingiausia bus, jei tuos mokslinių tyrinėjimų rezultatus ar spėliojimus pasiliksi sau. Žinai, profesionalūs iliuzionistai irgi negali pakęsti, kai jų fokusai tampa publikos nuosavybe.

4. Mes negulame su tavimi į lovą antro pasimatymo metu.

Ir visai ne dėl to, jog vaikystėje prisiskaitėme pasakų apie tai, jog patys įdomiausi dalykai vyksta trečią naktį. Visų pirma mes turime tave priversti nors kiek pakovoti dėl mūsų, o antra, kaip gi tu suvoksi, kad mes, merginos, laikomės griežtų moralės principų?

5. Mes pirmą kartą neisime į tavo namus, jei nebus kokios nors rimtos, nors pačios menkiausios priežasties.

Sugalvok nors kokį pretekstuką, pavyzdžiui, gali pasiūlyti pavaišinti unikalia „Lipton“ arbata ar dar kuo nors… Sugundyk pasiūlymu duoti paskaityti vadovėlį, kaip savarankiškai išmokti groti violončele… Paprašyk padėti perstumti šaldytuvą į svetainę… Mums reikalingas pasiteisinimas prieš savo sąžinę.

6. Mes neskambinsime tau tol, kol po pasimatymo nepraeis trys dienos.

Juk tu, gyvuly, turėjai pats paskambinti. Dar tą patį vakarą!

Kraštutiniu atveju gali paskambinti kitą dieną. O mums apskritai nevertėtų gadinti savo manikiūro renkant tavo numerį… Tačiau juk mums neaišku, kodėl tu neskambini. Smalsu išsiaiškinti…

O variantų yra net trys:

a) gal tu numirei,

b) gal mes tau nepatikome (tokiu atveju jau geriau būtum numiręs),

c) gal tu droviesi, nes esi kuklus ir nepasitiki savimi.

Taigi mes ir paskambinsime, bet ne anksčiau kaip po 72 valandų po mūsų susitikimo — mes sėdėsime prie telefono su chronometru, bet savęs dėl šio skambučio negėdinsime.

7. Mes nesakome, kad tavo penis yra mažas.

Bent jau iki tol, kol tikimės, jog mūsų santykiai turi sėkmingą ateitį. Mūsų požiūriu toks teigimas — paskutinė riba, tarsi branduolinio ginklo paleidimo mygtukas, paskutinis bum prieš pasaulio pabaigą.

Kraštutiniu atveju mes galime išstenėti ką nors panašaus į „na… jis nelabai didelis, bet toks nuostabus!!!“

8. Mes neprisipažįstame, kad galime valandomis žiūrėti paveikslėlius, vaizduojančius nuogus vyrus.

Todėl, kad mus domina tik vyrų siela. Tu šito nežinojai? Juk mes nesame kokie nors primityvūs organizmai, kaip kai kurie iš mūsų (mes mandagios, pirštu nerodysime…).

9. Mes niekada atvirai nepasakysime: „Mielasis, aš šiandien su tavim nevažiuosiu. Nes nesitikėjau, kad banketas užsitęs, tad esu užsimovusi savo mėgstamiausias senas kelnaites su geltonais ančiukais. Be to, epiliacija bikinio zonoje taip pat yra mačiusi geresnių dienų.“

Mes jau geriau supliurpsime tau kokią nors nesąmonę apie tai, kad šiandien norėtųsi pabūti vienoms ir apsvarstyti santykius su tavimi.

10. Mes su tavimi nesimylėsime tylėdamos.

Nori žinoti teisybę? Kartais gyvenime, bendraujant su vyriškiu, jaučiame nevaldomą troškimą rėkti, vaitoti ir dejuoti. Tas vyriškis — mūsų odontologas.

Visais kitais atvejais mes galime nė nepyptelėti, netgi patirdamos vieną po kito dešimt orgazmų, bet juk reikia tave kaip nors padrąsinti ir paskatinti! Ir apskritai — kuo miegamajame daugiau aistros garsų, tuo azartiškesnis seksas, nes iš tavęs kažin ar verta tikėtis sulaukti teisingo garsinio fono? Tad viską tenka daryti pačioms…

11. Mes negalime pakęsti, kai tu, numaudamas mūsų kelnaites, palieki jas ant vienos kojos.

Iš karto atsiranda jausmas, kad tu su mumis elgiesi nepakankamai skrupulingai. Ir kad tave domina tik viena mūsų kūno dalis (nors tiksliai žinome, kad tave domina mažiausiai trys… ne… netgi keturios…).

12. Mes du kartus iš eilės su tavim oraliniu būdu tikrai nesimylėsime!

Nebent tu būtum paralyžiuotas pacientas, o mes — gailestingosios seselės… Visai kitais atvejais gailestingumo nebūna, mes nesame pasirengusios nešti žmonėms tokį gėrį…

13. Mes neleidžiame tau knaisiotis po mūsų baltinių krepšį.

O tau ar patiktų, jei mes atidarytume tavo mašinos antvožą ir imtume azartiškai su raktu sukioti visokias veržles?

14. Mes su tavim nesimylėsime, jei tu tuo metu žiūrėsi pornografinį filmą.

Tuo momentu tave jaudinti turime mes, o ne ta nemaloni švedų moteris. Tu bent jau vaidink, kad žiūri į mus! Ir apskritai tuomet tau sprandas nusisuks, jei nesiliausi ten spoksojęs — nagi, atiduok nuotolinio valdymo pultelį!

15. Mums labai nemalonu prašyti iš tavęs pinigų.

Mes mieliau pradėsime šneką apie tai, jog klastinga vyriausybė ir vėl pakėlė vakarinių suknelių ir dirbtinių nagų kainas. Ir tikėsimės tavo supratimo… O gal tu esi žirafa su ilgu kaklu?