Pyktis pagal zodiako taisykles

Skirtingų zodiako ženklų atstovai ne tik myli bet ir pykstasi skirtingai

Sužinokite kaip elgtis su savo mergina arba žmona ginčo metu, kad prieštaravimai neprivestų prie santykių nutraukimo.

Nėra tokių porų, kurios nesipyksta ir gyvena be jokių konfliktų. Dažniausiai problemos auga kaip sniego gniūžtė, paleista nuo kalno.

Į (iš pirmo žvilgsnio) tobulus santykius pradžioje įsimaišo nesupratimas, vėliau ginčai ir viskas baigiasi skandalais, kuomet indų atsargos ima mažėti geometrine progresija (tiesą sakant indų daužymas padeda nuraminti nervus).

Šiame straipsnyje nebus kalbama apie ginčų priežastis – kokios jos bebūtų: didelės ar mažos – mes kalbėsime apie tai, kaip kuo efektyviau išvengti ginčų ir sumažinti jų skaičių. Tam reikia išsiaiškinti, kuriai iš stichijų priklauso Jūsų partnerės zodiako ženklas.

Žemės stichija

Panagrinėkime žemės stichijos zodiako ženklus – Jautis, Ožiaragis, Mergelė.

Minėtų zodiako ženklų atstovai renkasi atvirumą, pasitikėjimu paremtus santykius, stabilumą ir patikimumą. Apie viską, kas liečia santykius, su tokiais žmonėmis reikia kalbėti atvirai, be jokių užuominų ir dviprasmybių.

Stenkitės pelnyti jų pasitikėjimą ir kai pelnysite, dėkite pastangas jam neprarasti. Jokiu būdų nežaiskite su žemės stichijos ženklų atstovais jokių „žaidimų“, nesistenkite nustebinti jų savo išradingumu, neišmušinėkite jų iš vėžių netikėtais siurprizais – tikriausiai jie nelabai tai įvertins ir Jūs tik atbaidysite savo mylimąją.

Oro stichija

Kas liečia oro stichijos ženklus, t.y. Svarstyklės, Dvyniai, Vandenis – situacija visiškai priešinga.

Kaip ir pridera „lengviems“ ženklams, jie yra nuolat judantys, mėgsta pokyčius, eksperimentus, lengvai randa kontaktą su kitais žmonėmis. Būtent todėl su jais ganėtinai lengva užmegzti santykius, tačiau išsaugoti…

Deja, nepastovumas, impulsyvumas – tai bruožai, būdingi daugeliui oro stichijos atstovų. Būkite su jais kantrūs ir tuomet, galbūt, jie taps pačiais patikimiausiais Jūsų partneriais(-ėm).

Vandens stichija

Vandens stichija yra gimininga šiems ženklams: Žuvis, Skorpionas, Vėžys.

Svajonių ir fantazijų pasaulis – tai minėtų ženklų namai. Būkite pasiruošę tam, kad kiekvienas jūsų ištartas žodis taps savotišku maistu jų fantazijoms ir svajoms.

O kas liečia vandens stichijos ženklų savininkų fantaziją – oi, brolau…! Ir kas dar įdomiau – jie dažniausiai tiki savo fantazijomis!

Būtent todėl, iš vienos pusės, pelnyti vandens stichijos ženklų nuolankumą gan paprasta: sakykite jiems malonius žodžius, maitinkite jų viltis pažadais ir jie patikės savo svajonėmis.

Tačiau neduok Dieve bandysite priversti juos atsisakyti svajonių (tikėti jomis). Tegu geriau toliau svajoja!

Ugnies stichija

Ugnies stichijos ženklų savininkai reikalauja visiškai kitokio bendravimo.

Ugningieji: Avinas, Liūtas, Šaulys – tai iš prigimties lyderiai, nuolat siekiantys apginti savo nuomonę, parodyti savąjį „Aš“.

Tačiau minėtoje situacijoje egzistuoja fenomenas – jiems reikia palaikymo – fakto, kad jie yra aukščiau kitų, pripažinimo iš artimų žmonių. Nebandykite ginčytis su ugnies ženklais, jie yra „nesveikai“ užsispyrę, todėl nė už ką nepripažįsta savo klaidų.

Ginčydamasis su ugnies atstovais tu tik nuteiki juos prieš save. Būkite gudrūs, gerbiamieji vyrai, sakykite savo „ugnelėms“ tai, ką jos nori girdėti: „Tu – pati pati pati pačiausia iš visų!“ ir tuomet jūsų moteris bus absoliučiai patenkinta tiek savimi, tiek santykiais.

Kaip matote, tam tikros astrologinės žinios gali pagelbėti Jums – suteikti paprastų ir veiksmingų kelių santykiams su mylimaisiais gerinti. Būkite kantrūs, jeigu esate užtikrintas, kad nenorite prarasti žmogaus, kuris yra šalia jūsų!

 

{balsas2}