2010 m. Gruodžio 26 d. Sekmadienis

360 metų diena, 51 metų savaitė.

Saulė teka 08:42, leidžiasi 15:56. Dienos ilgumas 07:14. Pilnatis.

 

Oro temperatūra Mažeikiuose dieną nuo -6 iki -8, debesuota, sniegas. Vėjas šiaurės, 2-4 m/s . Oro temperatūra naktį nuo -7 iki -9, debesuota, sniegas. Vėjas šiaurės, 2-4 m/s.

Dienos mintis – Vienintelė tikra vienatvės problema – kad vienišius neturi su kuo dalytis vienatvės puikumo džiaugsmu. (M. Larsenas)

Sveikiname – Steponus, Gaudiles, Gindviles, Gaudvilus.

Šiandien: Šventos Kalėdos (antra diena).

Dienos horoskopas:

 

Avinas – Likite saikingi ir atsargūs: jums gali klaidingai pasirodyti, kad esate gana stiprūs ir galite rizikuoti bet kur. Tik neprarandantiems realybės jausmo, mokantiems įsiklausyti į vidinį balsą ši diena bus naudinga – šiuo metu pergalė nuo pralaimėjimo, laimė nuo nelaimės tik per vieną žingsnį.

Tauras –
Diena palanki bendrauti, atnaujinti senus ryšius – dalykinius, asmeninius, giminiškus. Gerai užsiimti buities reikalais.

Dvyniai – Šios dienos susitikimai, pokalbiai perspektyvūs. Puikus laikas ilgalaikiams susitarimams, ypač romantiškiems. Palanki proga atviriems pokalbiams su mylimu asmeniu.

Vėžys –
Šiandien susitelkite ties artimųjų džiaugsmais ir rūpesčiais, šeimos reikalais. Pasikalbėkite atvirai su vaikais, sutuoktiniu. Aplankykite tėvus, senus giminaičius.

Liūtas –
Siekite suvokti reikalo esmę, tik tada pavyks kai ką pakeisti savo naudai. Nebūkite lengvabūdiški su pinigais, neskubėkite jų išleisti. Vis dėlto ši diena nebloga ką nors vertinga nupirkti šeimai, ypač vaikams.

Mergelė –
Nors šis metas sėkmingas, jei pritrūks atidumo, metodiškumo, nieko nepešite. Pasistenkite nepriekaištauti dėl niekų nei vaikams, nei mylimam asmeniui. Verta užsiimti savo sveikatos stiprinimu.

Svarstyklės –
Kantrybė, atidumas smulkmenoms bus patys svarbiausi dalykai. Ši diena leis tarsi iš šalies pažvelgti į savo klaidas, silpnąsias vietas. Mąstykite, kaip reikėtų persiorganizuoti naujam veiklos ir gyvenimo etapui.

Skorpionas –
Nesmagumai, nesusipratimai šiandien gana tikėtini, bet tai tik jūsų rūpestis: nereikėtų dėl to kaltinti kitų žmonių.

Šaulys – Kelionei ne pats geriausias laikas. Tvarkant reikalus vyrams verta įsiklausyti į moterų nuomonę ir neatsisakyti jų tarpininkavimo. Jei norite pelnyti patinkančio asmens dėmesį, kreipkitės į šį žmogų prašydami pamokyti, patarti.

Ožiaragis – Nebūkite tiesmuki, neieškokite paprastų kelių savo tikslams pasiekti. Beje, svarbu, kad jūsų sumanymui pritartų šeima. Prisiminkite senus, patikrintus receptus sprendžiant opius klausimus: dabar jie bus itin veiksmingi.

Vandenis –
Sustokite, neskubėkite nieko keisti ar ko nors atsisakyti. Šios dienos sprendimai ilgai turės įtakos jūsų gyvenimui.

Žuvys – Ne pats geriausias metas, ypač vyrams: verta pailsėti, visus reikalus atidedant kitos savaitės pradžiai. Nepriimkite jokių svarbių sprendimų, ypač jei kas nors mėgins jus paveikti draugiškumu.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}