2009 m. kovo 31 d.

90 metų diena, 14 metų savaitė.

Saulė teka 06:54, leidžiasi 19:54. Dienos ilgumas 12:00. Mėnulio fazė – jaunatis. Oro temperatūra dieną nuo +4 iki +6, debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs. Vėjas vakarų, 3-5 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +3 iki +5, debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs. Vėjas pietvakarių, 4-6 m/s.  

Dienos patarimas – Gyvenimas – kalnas, į kurį kopi ilgai, o nusileidi greitai. (G. Mopasanas)

Dienos prietaras – Jei niežti nosį – sužinosi gerą naujieną.

 

Pardavėjas, adresas 95 98 Dyz. Dujos
PK Orlean (Skuodo g., Žemaitijos g.) 3.24 3,38 2.89 1,57
Lukoil (Montuotojų g. 2) 3,20 2.85

1,55

 

Sveikiname – Gvidus, Benjaminus, Kornelijas.

Dienos vaizdelis.

Avinas

Deja, veikiausiai nuo pat ryto įklimpsite į nepabaigiamus darbus. Stengsitės neišsiduoti, aplinkiniai jumis žavėsis, tačiau viduje jausitės tarsi vėluojantis laikrodis.

Tauras

Rizikuojate įsivelti į abejotinus reikalus. Būkite budresnis ir atsargesnis. Lengvabūdžiai gali patirti didelių materialinių nuostolių.

Dvyniai

Pasistenkite išlikti ramus, kuklus ir santūrus. Sunku sugalvoti didesnį išbandymą jūsų impulsyviai prigimčiai, tačiau nepažabojęs savęs, šiandien mažai pešite.

Vėžys

Būsite energingas, greitai persiorientuosite į darbo savaitės ritmą. Elkitės racionaliai, apdairiai, ir spėsite nuveikti viską, ką esate suplanavęs.

Liūtas

Visiškai rami diena – jokių pykčių darbe ar šeimoje, jokių įkyrių skambučių. Vakare gal net papramogaut sugalvosite.

Mergelė

Žvaigždės žada neplanuotas dalykines keliones ar susitikimus. Nesugalvokite išsisukinėti – jums į naudą bent trumpam pakeisti aplinką. Be to, nuveiksite tikrai svarbių darbų.

Svarstyklės

Nepalanki diena verslininkams. Neskubėkite priimti atsakingų sprendimų, susijusių su verslo plėtra, nenutraukite senų ryšių ir nemegzkite naujų. Kurį laiką viskas telieka kaip buvę. Nepatikėkite savo pinigų menkai pažįstamiems žmonėms, saugokitės sukčių ir apgavikų.

Skorpionas

Tramdykite emocijas, ypač darbe. Susilaikykite nuo iniciatyvos – kartais geriau protingai patylėti, nei taukšti niekus. Šiandien tiesiog stebėkite ir darykite išvadas.

Šaulys

Vadovaukitės intuicija – greičiausiai neapsiriksite. Bendradarbiai liaupsins jus, tačiau jei jaučiate, kad atėjo laikas permainoms – pirmyn, keiskite savo gyvenimą.

Ožiaragis

Gana nemaloni, rūpesčių pilna diena. Gali tekti pavaduoti kolegą, dirbti nemielus darbus. Ir neaišku, ar namie pavyks paskirstyti darbus šeimos nariams.

Vandenis

Sunkiai seksis susikaupti. Vis galvosite, kaip toliau klostysis neseniai užsimezgusi pažintis. Kantrybės – laikas parodys. Vargu, ar būtų įdomu gyventi, jei iš anksto žinotume, kas mūsų laukia.

Žuvys

Galite sulaukti netikėtos žinios, kuri pakoreguos visos priekyje laukiančios savaitės planus. Vieniems prisieis tvarkyti krūvą dokumentų, kitiems teks paplušėti ir nudirbti ilgai atidėliotus darbus.

 

www.vytautus.com